Youtubeři

22. prosince 2016 12:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsná youtuberská kauza okolo BMW! Člověk z automobilky prý vyhrožuje TVTwixx mafií! Skončí aféra u soudu?

Kauza okolo nového auta Carrie Kirsten nabírá nebývalé obrátky!

Když youtuberka Carrie Kirsten před pár dny zveřejnila video, na němž si vyzvedává své vysněné auto BMW a stává se tím tváří jejich značky, asi ani netušila, jakou tím rozproudí kauzu. Jejímu videu nejen, že se smějí mnohé internetové hvězdičky, ale společně se slavnou automobilkou musí snášet i velkou porci kritiky a nařčení. Danny z internetové partičky TVTwixx společně s youtuberem Freescootem totiž před pár dny zveřejnili video, na němž odhalují neskutečně nevýhodné, a mnohdy téměř až nelegální, podmínky této spolupráce, která byla původně nabízena také jim.

Podmínky měly zahrnovat mimo jiné například pomlouvání konkurenčních vozů či absurdní zákaz najet ve voze více než 500 km měsíčně. BMW Invelt i Carrie se proti jejich nařčení už ostře ohradili a označili Dannyho důkazy v podobě e-mailů za zfalšované. To však hlavní tvář TVTwixx ve svém novém videu popírá a dává divákům zcela nahlédnout do své e-mailové schránky. Jenže celá aféra se začíná ještě více přiostřovat.

Dannyho a Freescoota totiž opět kontaktoval jeden ze zaměstnanců BMW Invelt Jiří Haberle, jenž právě spolupráci s Carrie uzavíral, a youtuberům ostře vyhrožuje. Nabádá je, aby se omluvili a předchozí e-maily označili za falešné. Pokud tak neudělají a jeho novou zprávu zveřejní, bude se celá věc řešit nejen u soudu, ale může do všeho zatáhnout i své známé v mafii! Danny si ovšem tuto šílenou výhružku nenechal líbit, Haberleho zprávu zveřejnil a bude to on, kdo předá celou věc policii. Haberle se totiž podle Dannyho slov dopustil trestného činu a to si nenechá youtuber jen tak líbit. Skončí tato drsná kauza nakonec u soudu? Nebo se myslíte, že se nakonec opravdu jedná jen o lži a závist Dannyho a spol.?


Přečtěte si také