Youtubeři

21. prosince 2016 11:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Fatty brutálně zaútočil na Carrie Kirsten! Řekl o ní, že je dě*ka! Proč známou youtuberku všichni kritizují?

Proč na Carrie útočí známé internetové hvězdičky?

Slavný provokatér FattyPillow se zase po čase proměnil ve svou ženskou verzi, youtuberku Fattynku, a natočil další video, v němž drsně útočí na svou “kolegyni“ Carrie Kirsten. Ta nedávno zveřejnila video, v němž pomalu brečí dojetím z toho, že dostala své vytoužené auto BMW, a stala se tak tváří této slavné značky.

Fatty si však z jejího dojemného okamžiku nebál dělat legraci. Směje se jejímu povrchnímu chování a slovům o tom, že si tímto autem splnila svůj největší životní sen. Youtuberce pak například nadává do lehké holky, která dá každému, a poukazuje i na její aféru s uniklými fotkami nahých prsou. Směje se také faktu, že mladá dívka, která má nejspíš řidičský průkaz teprve pár měsíců, se může stát tváří automobilové značky.

Video Carrie Kirsten ovšem nezaujalo pouze Fattyho, ale smějí se jí i ostatní youtubeři. Její věčný nepřítel Danny z partičky TVTwixx proto také přišel s hodně sprostým útokem na její adresu. Nebál se pak poukázat na to, že společnost BMW nabízela youtuberům za tuto spolupráci hodně nevýhodné a nelogické podmínky a Carrie shazuje za to, že jim na to kývla. Co na sprosté útoky Fattyho a Dannyho říkáte? Nejde nakonec spíš jen o obyčejnou závist?


Přečtěte si také