Youtubeři

15. prosince 2016 11:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šok! Po Fattyho holce jde policie! Kdo na ni podal trestní oznámení? Skončí youtuberka ve vězení?

Bude Sára Holanová ošklivě pykat za jedno ze svých posledních videí?

Fattyho přítelkyně Sára Holanová už se několik měsíců angažuje jako youtuberka bojující za zdraví a práva psů. Nebojí se přitom urazit ani ostatní internetové hvězdičky. Její poslední útok se jí ovšem příliš nevyplatil. Před pár týdny si totiž drsně vyšlápla na šílenou youtuberku z kanálu Denisa TV, která ve svém videu prakticky topí a týrá svého psa. Kauzou se zabývali i ostatní youtubeři, jen Sára ale nejspíš byla ve svém videu natolik drsná, že si za něj nyní vysloužila trestní oznámení za pomluvu.

To na ni podal otec Denisy, Lubomír Řídký, jenž má prý za sebou velmi kontroverzní minulost. A Sára se na ni nebála poukázat. Za svým jednáním si navíc stojí a říká, že neudělala nic špatného. Celou dobu totiž poukazovala na to, že se jedná o domněnky a doufá, že si spíš policisté nakonec všimnou činů pana Řídkého. I přesto se do něj Fattyho holka nebojí dál navážet a tvrdit o něm, že týrá zvířata a vlastně zneužívá svou dceru.

Policii, která ji hledala už i u nic netušící maminky a vyhrožovala vyhlášením celostátního pátrání, pak hodlá Sára co nejdříve navštívit a dostavit se k výslechu. Policistům ukáže všechna videa a věří, že pravda vyjde najevo. Vězení jí v tomto případě nejspíš nehrozí, i přesto by asi byla nejraději, kdyby problémy s takovými lidmi nemusela vůbec řešit. Uvidíme, jak se celá kauza nakonec vyvine.


Přečtěte si také