Youtubeři

1. prosince 2016 15:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Internet zuří kvůli šílené youtuberce, která týrá své psy! Takhle drsně jí to nandala Fattyho holka!

Tohle opravdu myslí vážně?

Mladé youtuberky z kanálu Denisa TV, která ve svých videích prakticky topí ve vaně svého psa, je v posledních dnech plný internet. Na její alarmující chování upozornil youtuber DeeThane a ostře se do dívky pustil například také provokatér PeeetaaaTV. Ten na mnoha jejích příspěvcích rozebral, jak se psi bojí a jsou pravděpodobně týráni. Dívka je na internetu terčem oprávněné kritiky a mnozí volají po tom, aby se případem zabývaly konkrétní úřady a zvířata byla rodině ihned odebrána.

K celé situaci se samozřejmě ostře vyjádřila i bojovnice za práva psů a Fattyho přítelkyně, Sára Holanová. I ta si myslí, že se jedná o jasný případ týrání, vinu ovšem svádí na dívčiny rodiče, a zejména pak na otce, jenž má za sebou údajně velmi kontroverzní minulost a nebojí se každému vyhrožovat trestním oznámením.

K celé kauze se pak vyjádřila i mladá youtuberka. V reakci na PeeetaaaTV si ovšem dělala ze svého počínání spíše legraci, celou věc zlehčovala a místo odpovědí na všemožná obvinění raději rýpala do známého youtubera. Dodala pak, že kdyby se její čivavě například ono hodně diskutované fénování nelíbilo, už by dávno odběhla. Dívka si zkrátka myslí, že jsou její mazlíčci spokojení a ve svém jednání hodlá pokračovat . Lidé na internetu v čele se Sárou a ostatními youtubery se pak bojí toho, aby se jejím příkladem neřídili její dětští diváci. Co si o této kauze myslíte vy?


Přečtěte si také