Deethane

29. listopadu 2016 11:26

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šílené! Odhalil youtuber DeeThane týrání zvířat? Na YouTube nalezl dívku, která topí svého psa!

Jak může tohle vůbec někdo dělat a ještě to nahrávat na internet?

Youtuber DeeThane se reakčním videím vyhýbá, tentokrát ovšem musel udělat velkou výjimku. Narazil totiž na šílený youtuberský kanál s názvem Denisa TV, Luboš a nestačil věřit vlastním očím. Mladá youtuberka na něm totiž zveřejnila video, v němž koupe ve vaně svou čivavu a říká, že její mazlíček tuto činnost miluje. Jenže opak je pravdou.

Vyděšený pes si totiž koupání na první pohled vůbec neužíval. Naopak se k smrti bál a ze všech sil snažil dostat z vany. To se mu ovšem nedařilo a panička ho místo pomoci nadále vesele točila. A ještě si myslela, jak to není hezké. Scházelo tak málo a zvíře se mohlo klidně utopit! Dívka potom evidentně utrápené a vystrašené zvíře ještě fénuje.

Rozčilený DeeThane pak útoky na její adresu vůbec nešetří a jako majitel psa nechápe, jak může být někdo něčeho takového vůbec schopen. Svým videem pak chtěl na její neomluvitelné chování a na trápení zvířete upozornit. Denisa už své video na YouTube raději skryla. Opravdu narazil DeeThane na internetové týrání zvířat, nebo to podle vás malinko přehání?

Podívejte se na 5 nejotravnějších youtuberů:


Přečtěte si také