Přiznal se Freescoot konečně?
Autor: youtube.com Přiznal se Freescoot konečně?

VIDEO: Šokující přiznání? Youtuber Freescoot se vyjádřil k falešným e-mailům v kauze BMW. Opravdu je posílal on?

Publikováno: 27.12.2016
Přiznal youtuber konečně pravdu, nebo i nadále zatlouká?
Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.
Freescoot
Jakub Smrek alias Freescoot se narodil 10. dubna 1998, svůj známý kanál si pak založil v roce 2013... Přečíst celé

reklama

Youtuberským rybníčkem v posledních dnech hýbe kauza okolo automobilky BMW a youtuberů Dannyho z TVTwixx a Freescoota. Internetové hvězdičky tvrdily, že slavná automobilka při spolupráci s Carrie Kirsten požaduje, aby například youtuberka najela pouze 500 km měsíčně či špinila konkurenci. Oba výtečníci vše dokazovali usvědčujícími maily.

Posléze ukázali i zprávu, na které jim manažel BMW Invelt, Jiří Haberle, vyhrožuje mafií. Jenže se internet začal plnit jasnými důkazy o tom, že jejich usvědčující e-maily s Haberlem jsou ve skutečnosti zfalšované a například onu výhružnou zprávu napsal ve skutečnosti Freescoot.

Opravdu šlo jen o hnusný podvrh?

GALERIE: Zvrat v youtuberské kauze okolo BMW! Youtubeři TVTwixx a Freescoot falšovali výhrůžné e-maily! Máme důkazy!

I když všechny důkazy svědčí proti nim, youtuberská dvojice se k aféře dlouho nevyjadřovala. Až nyní Freescoot alespoň částečně prolomil mlčení a ke kauze se vyjádřil během svého Snapchatu s fanoušky. Jeden z příznivců se ho totiž zeptal, zda telefonní číslo uvedeného u osobního e-mailu Jiřího Haberleho je skutečně jeho. Freescoot přiznává, že telefonní číslo uvedené v mailu je opradu jeho. Netuší ale, jak se tam to číslo dostalo.

Sám ho tam prý rozhodně nenastavoval, jelikož zmiňovaná e-mailová adresa opravdu není jeho. Dále se však k všemožným dohadům a nařčením nevyjadřuje a stejně jako jeho parťák z TVTwixx dělá spíše mrtvého brouka. Jakékoliv spekulace o tom, že by onen e-mail byl jeho, ovšem popírá. Jak dlouho mu tato taktika vydrží.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Freescoot - falešné e-maily

 

Kdo youtuberům vyhrožuje mafií?

VIDEO: Drsná youtuberská kauza okolo BMW! Člověk z automobilky prý vyhrožuje TVTwixx mafií! Skončí aféra u soudu?

Co řekl youtuber vlastní mamince?

VIDEO: Nejtrapnější prank všech dob! Youtuber Freescoot kvůli zhlédnutí k smrti vyděsil svou mámu. Řekl jí, že…

reklama