Youtubeři

27. prosince 2016 14:45

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šokující přiznání? Youtuber Freescoot se vyjádřil k falešným e-mailům v kauze BMW. Opravdu je posílal on?

Přiznal youtuber konečně pravdu, nebo i nadále zatlouká?

Youtuberským rybníčkem v posledních dnech hýbe kauza okolo automobilky BMW a youtuberů Dannyho z TVTwixx a Freescoota. Internetové hvězdičky tvrdily, že slavná automobilka při spolupráci s Carrie Kirsten požaduje, aby například youtuberka najela pouze 500 km měsíčně či špinila konkurenci. Oba výtečníci vše dokazovali usvědčujícími maily.

Posléze ukázali i zprávu, na které jim manažel BMW Invelt, Jiří Haberle, vyhrožuje mafií. Jenže se internet začal plnit jasnými důkazy o tom, že jejich usvědčující e-maily s Haberlem jsou ve skutečnosti zfalšované a například onu výhružnou zprávu napsal ve skutečnosti Freescoot.

I když všechny důkazy svědčí proti nim, youtuberská dvojice se k aféře dlouho nevyjadřovala. Až nyní Freescoot alespoň částečně prolomil mlčení a ke kauze se vyjádřil během svého Snapchatu s fanoušky. Jeden z příznivců se ho totiž zeptal, zda telefonní číslo uvedeného u osobního e-mailu Jiřího Haberleho je skutečně jeho. Freescoot přiznává, že telefonní číslo uvedené v mailu je opradu jeho. Netuší ale, jak se tam to číslo dostalo.

Sám ho tam prý rozhodně nenastavoval, jelikož zmiňovaná e-mailová adresa opravdu není jeho. Dále se však k všemožným dohadům a nařčením nevyjadřuje a stejně jako jeho parťák z TVTwixx dělá spíše mrtvého brouka. Jakékoliv spekulace o tom, že by onen e-mail byl jeho, ovšem popírá. Jak dlouho mu tato taktika vydrží.


Přečtěte si také