Youtubeři

23. prosince 2016 15:34

redakce Prima Lajk

GALERIE: Zvrat v youtuberské kauze okolo BMW! Youtubeři TVTwixx a Freescoot falšovali výhrůžné e-maily! Máme důkazy!

Skončí známí youtubeři kvůli jejich špinavé lži nakonec za mřížemi.

Drsná youtuberská aféra okolo youtuberů Freescoota a Dannyho z partičky TVTwixx s automobilkou BMW se dočkala nečekaného zvratu! Internetové hvězdičky v minulých dnech tvrdily, že slavná automobilka při spolupráci s youtuberkou Carrie Kirsten požaduje, aby například youtuberka najela pouze 500 km měsíčně či špinila konkurenci. Oba výtečníci vše dokazovali usvědčujícími maily. Dokonce ukázali i zprávu, na které jim manažel BMW Invelt, Jiří Haberle, vyhrožuje mafií. Jenže teď se ukazuje, že všechny jejich důkazy jsou zfalšované!

Na nesrovnalosti jejich důkazůupozornil server MAM na ihned.cz, který se zaměřil na detailní rozbor zpráv programátora Jakuba Boučka. Ten na spoustu chyb upozornil například na svém Facebooku. Podle něj tak například technická hlavička neodpovídá tomu, jak by měla při odeslání z BMW Invelt skutečně vypadat. Nesouhlasí zde časové údaje, IP adresa a v jednom ze záběrů je údajně vidět, že má zpráva stejného příjemce i odesílatele. Chyby se dají při bližším rozboru najít také v Dannyho e-mailové poště a vše podle ihned.cz nasvědčuje tomu, že výhrůžnou zprávu Haberleho psal sám Freescoot.

Adresa, s níž byla výhrůžka poslána, je prý spárována s youtuberovým telefonním číslem a do hlavičky byla posléze pouze vložena fotka Haberleho. Podle informací MAM zatím není jasné, zda Invelt proti youtuberům podnikne právní kroky. Za padělání zpráva a špinění slavné značky ovšem internetovým frajírkům hrozí opravdu velké potíže. Přiznají se Danny a Freescoot k hnusné lži, nebo budou dál zatloukat?

Na galerii screenshotů potvrzující falšované e-maily se můžete podívat zde.


Přečtěte si také