VIDEO: Drama po youtuberské bitce! Poražený Bejr čekal na Pstruha se svým vzteklým psem! Jak to dopadlo?

Mělo brutální střetnutí mezi dvěma youtubery ještě brutálnější tečku?

Youtuberským zápasem mezi hejtrem Pstruhem a poraženým Psychopatem Bejrem žije i po zveřejnění videa ze zápasu tuzemská internetová scéna. Mluví se o Pstruhově nečekaném vítězství, Bejrově nekalém dloubání do očí, ale také o událostech, které se měly udát ihned po zápasu. Na internetu se totiž spekuluje o tom, že Aleš Bejr se nespokojil s nečekaným debaklem a k dalšímu střetu mezi ním a Pstruhem došlo venku chvíli po zápasu.

Pstruh ale nyní tyto drby vyvrátil. K žádné další rvačce už mezi nimi nedošlo. Aleš ale na youtubera před budovou opravdu dlouho čekal a nejspíš si s ním chtěl skutečně vyřídit účty. Nečekal na něj ovšem sám, na pomoc si totiž vzal svého vzteklého psa, jímž chtěl Pstruhovi evidentně nahnat hrůzu.

Pstruh se ale nenechal vyprovokovat a hezky čekal, až Psychopat svou snahu o pomstu vzdá. Další údajná bitka se tak opravdu nestala. Uvidíme, zda se Aleš Bejr s porážkou přece jen smířil nebo si se svým nepřítelem ještě bude chtít vyřídit účty. O dalších informacích a pocitech ze zápasu se rozpovídal Pstruh v následujícím videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také