reklama

reklama

Filip Grznár - počet partnerek 2
Autor: Facebook.com/Filip Grznár Filip Grznár - počet partnerek 2

Je Filip Grznár králem sexu Česka? Známý youtuber se přiznal, že měl v posteli stovky milenek. Vážně mu to někdo věří?

Publikováno: 03.01.2018
Známý internetový provokatér zase útočí. Vymýšlí si pohádku, nebo snad říká pravdu?
Filip Grznár - profil
Filip Grznár
Filip Grznár je známým českým kulturistou a internetovou hvězdičkou, jež proslula svou prořízlou... Přečíst celé

reklama

Filip Grznár je kulturistou a poměrně známou internetovou postavičkou, která se nebojí jít do kdejaké bitky. Proslul i svým malinko prořízlým jazýčkem. Za své mnohdy kontroverzní názory si pak získal i mnoho odpůrců a mnozí už nevědí, zda mu některé jeho věci mají vůbec věřit. To se týká i jeho nejnovějšího přiznání, které učinil v rozhovoru pro Extra.cz.

Grznár se zde rozpovídal na téma svého intimního života, a dokonce prozradil, kolik měl za svůj život v posteli žen. A toto číslo vás opravdu dostane do kolen! „Mám rád ženy a ony mě. Proč to tak je, to nevím, nikdy jsem nad tím nepřemýšlel. Měl jsem asi sto vztahů a dvě stě dalších ženských v posteli mimo ně,“ prozradil dvaatřicetiletý youtuber serveru Extra.cz. Ano, čtete správně, to nám dohromady dělá 300 žen. Není to už náběh na nějaký český rekord?

Se sexem pak prý začal již ve 14 letech. „V té době už jsem tahal železa v posilovně a pomáhal jsem si různými podpůrnými přípravky. Byl jsem namakanej a ženské to měly rády. Už tehdy jsem měl zvýšené libido a testosteron,“ svěřil se Grznár už dříve Extra.cz. Nyní už je ale jeho divoký milostný život pasé. Důvodem je jeho aktuální přítelkyně Veronika, kterou velmi miluje a nemá důvod ji podvádět. Co myslíte, říká Grznár pravdu, nebo si z nás zase dělá jenom legraci?

Co Filip Grznár prohlásil?

GALERIE: Youtuber Filip Grznár útočí na Bena Cristovaa. Tohle si myslí o jejich drsné bitce! Proč podle něj zpěvák nemá šanci?

Filip Grznár obviněn, jaký mu hrozí trest?

Policie obvinila youtubera Grznára za schvalování vraždy Roma! Na jak dlouho může jít sedět?

reklama