Youtubeři

31. května 2018 12:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavný tajemný youtuber šokoval fanoušky! Opravdu hodlá konečně odhalit svou tvář?

Jeden z nejslavnějších českých youtuberů nejspíš chystá pro své fanoušky obrovské překvapení.

Asi všichni youtuberští fanoušci už vědí, že Gejmr patří mezi nejsledovanější a nejtajemnější youtubery u nás. Jako jeden z mála nedávno překonal hranici milionu odběratelů. Svým příznivcům stále neukázal svou tvář a zůstává skrytý v anonymitě. Tedy zatím. V nejnovějším videu, v němž rozbaluje svůj zlatý YouTube button, který dostal právě za překonání hranice milionu odběratelů, totiž přišel s nečekaným vzkazem.

Nejenže všem fanouškům od srdce poděkoval za jejich přízeň, ale na konci videa ukázal lísteček se svou přezdívkou a datem 8. 8. 2018. A fanoušci samozřejmě ihned začali spekulovat o tom, co to znamená, a co pro nás slavný youtuber chystá. A zatím u nich vede varianta, že se Gejmr odhalí a konečně odtajní svou pravou identitu!

Indicií je pro to hned několik. Méně známý youtuber Beski ve svém spekulativním videu poukazuje např. na událost z nedávného Utuberingu v Brně, kdy na pódium najednou přišel neznámý zahalený muž a začal všem mávat. Zmateným divákům pak muselo stačit vysvětlení, že víc se dozvědí v nejbližší době a ať neváhají a fotí.

Gejmr se navíc v poslední době začal svým fanouškům více otevírat, a mohl se tak inspirovat nedávným odhalením tajemného streamera Agraeluse. Je ale také možné, že nakonec půjde o zcela něco jiného a Gejmr si se svými fandy pouze hezky hraje. Tak uvidíme, co se na nás chystá. Začátkem srpna budeme každopádně chytřejší.


Přečtěte si také