Youtubeři

29. května 2018 12:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: MikeJePan je zpět?! Zoufalý youtuber si prý založil nový kanál a útočí na hejtry tímto vzkazem. Kdy mu ho zase zruší?

Internetový provokatér se po zrušení kanálu vrací zpátky na scénu. Jak dlouho zde ale vydrží?

Je to týden, co většina youtuberů a hejtrů na internetu slavila velký den. Známý arogantní youtuber a provokatér měšťáků zřejmě kvůli nedodržování YouTube pravidel přišel o svůj kanál s více než 300 tisíci odběrateli. Těch nedodržování pravidel bylo zkrátka až příliš a i YouTube už s Mikem došly nervy. Youtuber sice na ještě ten samý den na Instagramu sliboval, že do večera má kanál zpátky a všechno bude jako dřív. Jenže po pár dnech je téměř jasné, že svého starého kanálu se asi už nedočká. Na YouTube se totiž objevil jeho nový účet.

Ve svém prvním videu pak posílá jasný vzkaz hejtrům, že s natáčením svých kousků rozhodně nekončí a tohle byl jen začátek konce. Říká pak, že zatím nemůže vystupovat pod svou identitou, pravidla YouTube ovšem hodlá obejít. Otázkou ovšem zůstává, jestli se mu to opravdu povede. Existují sice způsoby, jak může i přes svůj zákaz nahrávat videa na jiném kanále. Hejtři už ovšem začali i jeho nový účet ihned nahlašovat a dá se očekávat, že i samotný YouTube ho může sledovat mnohem bedlivěji.

Objevují se ovšem i hlasy, že se ve skutečnosti nejedná o Mikeův kanál, ale člověka, který pouze znovu nahrává jeho videa a chce se na youtuberově banu přiživit. A tomu bychom se také vůbec nedivili. Tak uvidíme, zda se opravdu jedná o jeho “velkolepý“ návrat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také