Youtubeři

28. května 2018 14:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber HouseBox drsně útočí na Datla nebo MikeJePan! Čím podvádějí své fanoušky?

Jeden z nejsledovanějších českých youtuberů se ostře pustil do Datla, TVTwixx, MikeJePan a Freescoota. Čím ho tolik naštvali?

Populární HouseBox nepatří zrovna mezi youtubery, kteří by reagovali na ostatní youtubery či na ně nějak ostře útočili. Tentokrát ovšem narazil na věc, která i takového kliďase opravdu zvedla ze židle. Youtubeři MikeJePan, TVTwixx, Datel a Freescoot totiž v posledních týdnech natočili propagační videa na hrací stránky DrakeMall.

Zde si v podstatě za reálné peníze kupujete virtuální bedny, v nichž při troše štěstí můžete vyhrát nějakou luxusní cenu v podobě novéno iPhonu či MacBooku. Podle HouseBoxe i dalších kritiků jde o novodobý internetový hazard a jasný podvod, v němž samozřejmě skoro nikdo nic velkého nevyhraje.

Jenže právě zmiňovaní youtubeři ve svých sponzorovaných videích samozřejmě vždy vyhráli nějakou velmi hodnotnou cenu. Podle HouseBoxe tak dávají špatný příklad svým malým fanouškům a jasně je navádějí k tomu, aby takhle zbytečně rozfofrovali své peníze. Lákání na tento novodobý hazard je podle něj opravdu šílené a nechápe, že se proti jejich videím ještě nikdo pořádně neozval. Do svých internetových kolegů se pak na konci pouští opravdu zostra a tvrdí, že právě kvůli podobným kouskům je málokdo považuje za “seriózní“ youtubery. Má podle vás pravdu, nebo je jeho reakce přece jen malinko přehnaná?


Přečtěte si také