návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Youtuber HouseBox drsně útočí na Datla nebo MikeJePan! Čím podvádějí své fanoušky?

Jeden z nejsledovanějších českých youtuberů se ostře pustil do Datla, TVTwixx, MikeJePan a Freescoota. Čím ho tolik naštvali?
Vydáno: 28.05.2018
HouseBox útočí na další youtubery. 1
Autor: YouTube.com/HouseBox HouseBox útočí na další youtubery. 1

Populární HouseBox nepatří zrovna mezi youtubery, kteří by reagovali na ostatní youtubery či na ně nějak ostře útočili. Tentokrát ovšem narazil na věc, která i takového kliďase opravdu zvedla ze židle. Youtubeři MikeJePan, TVTwixx, Datel a Freescoot totiž v posledních týdnech natočili propagační videa na hrací stránky DrakeMall.

Zde si v podstatě za reálné peníze kupujete virtuální bedny, v nichž při troše štěstí můžete vyhrát nějakou luxusní cenu v podobě novéno iPhonu či MacBooku. Podle HouseBoxe i dalších kritiků jde o novodobý internetový hazard a jasný podvod, v němž samozřejmě skoro nikdo nic velkého nevyhraje.

Jenže právě zmiňovaní youtubeři ve svých sponzorovaných videích samozřejmě vždy vyhráli nějakou velmi hodnotnou cenu. Podle HouseBoxe tak dávají špatný příklad svým malým fanouškům a jasně je navádějí k tomu, aby takhle zbytečně rozfofrovali své peníze. Lákání na tento novodobý hazard je podle něj opravdu šílené a nechápe, že se proti jejich videím ještě nikdo pořádně neozval. Do svých internetových kolegů se pak na konci pouští opravdu zostra a tvrdí, že právě kvůli podobným kouskům je málokdo považuje za “seriózní“ youtubery. Má podle vás pravdu, nebo je jeho reakce přece jen malinko přehnaná?

 

 

Který z youtuberů má nejhezčí dívku?

GALERIE: 6 nejvíc sexy holek slavných youtuberů! Má doma větší kost Datel, nebo Jirka Král?

MikeJePan - konec na YouTube 1

Konec MikeJePan?! Arogantnímu youtuberovi konečně smazali kanál! Co s ním bude dál?

Článek je zařazen v: HouseBox , youtuber , reakce , gamblerství , MikeJePan , TVTwixx , Freescoot , Datel

reklama