návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

YouTube News: Slavný youtuber přestává točit svá populární videa. Blíží se snad jeho konec?

Jeden z nejpopulárnějších youtuberů už nebude nahrávat fanoušky oblíbená videa. Proč?
Vydáno: 29.05.2018
YouTube News (44) 1
Autor: YouTube.com/Logan Paul Vlogs YouTube News (44) 1

Máme tu další díl našeho pořadu YouTube News, v němž se dozvíte ty nejzajímavější informace ze světa českých a světových youtuberů. A mimo jiné se zaměříme na slavnou youtuberskou hvězdu Logana Paula. Ten tentokrát nešokoval fanoušky dalším svým přehnaným a kontroverzním kouskem, ale spíš nečekaným částečným koncem své série denních vlogů na jeho kanálu Logan Paul Vlogs.

Logan zkrátka už po více než ročním denním točení uznal, že je na čase posunout se k dalším projektům, které se rozhodně už netýkají pouze youtuberské scény. Na svém kanále sice zatím i nadále vydává videa. Už je ovšem zdaleka nevydává každý den a spokojí se spíše s jedním videem týdně. I přesto se však fandové nemusí bát, že by o jiná jeho šílená a kontroverzní videa přišli. A co dalšího se dozvíte v novém díle YouTube News? Není nic jednoduššího, než se podívat.

Youtube News (44)
Youtube News (51)
YouTube news - reset 1

YouTube News: Slavnému zahraničnímu youtuberovi hrozí vězení! Kvůli jeho stupidnímu pranku málem zemřel člověk. Co udělal?

HouseBox útočí na další youtubery. 1

VIDEO: Youtuber HouseBox drsně útočí na Datla nebo MikeJePan! Čím podvádějí své fanoušky?

Článek je zařazen v: YouTube News , YouTube News , Logan Paul , konec , vlogy , youtuber

reklama