YouTube News - šikana Johanky 1
Autor: Youtube.com/Aik a Johanka YouTube News - šikana Johanky 1

YouTube News: Drsné přiznání slavné youtuberky! Sexy kráska se stala obětí šikany. Kdo jí udělal ze života peklo?

Publikováno: 15.06.2018
Jedna z populárních českých youtuberek odkryla fanouškům své nehezké vzpomínky na školu. Kdo ji šikanoval a jak se podobným útokům bránit?
Aik - profil
Aik a Johanka
Aik Murczechy (vlastním jménem Lukáš Muřček) a Johanka Čunková jsou známým youtuberským párem, jenž... Přečíst celé

reklama

Máme tu další díl našeho pravidelného pořadu YouTube News a tentokrát zamíříme do ryze českého rybníčku. Zaměříme se více na údajné odhalení youtubera Gejmra i nedávné povídání Jirky Krále o trendech. O neveselém tématu se pak tentokrát rozmluvila jinak zábavná dvojice Aik a Johanka.

Ta se totiž ve svém nejnovějším videu rozpovídala o tématu šikany na školách, která je podle nich čím dál častějším problémem. A rozmluvila se zejména Johanka, které dělala ve škole peklo zhrzená spolužačka. Ta o ní začala ve škole šířit hnusné pomluvy a lži. Johanka se tak kvůli této šikaně dlouho s nikým nebavila. Až jiná spolužačka, která si všimla jejího trápení, řekla celou záležitost učitelce a situace se tím tak vyřešila. Více o jejím trápení ze školních lavic a důležitém vzkazu celého videa se dozvíte v nových YouTube News!

Youtube News (45)
Youtube News (52)
YouTube News (44) 1

YouTube News: Slavný youtuber přestává točit svá populární videa. Blíží se snad jeho konec?

MikeJePan a falešná bomba

YouTube News: Obří trapas MikeJePan! Youtuber chtěl propašovat falešnou bombu a zesměšnit policii. Ztrapnil ale hlavně sebe

reklama