YouTube News: Obří trapas MikeJePan! Youtuber chtěl propašovat falešnou bombu a zesměšnit policii. Ztrapnil ale hlavně sebe

Kontroverzní youtuber MikeJePan přišel se sociálním experimentem, který měl na poukázat na mnohé. Jenže výsledek působí asi jinak, než by si Mike představoval.

Máme tu další díl našeho exkluzivního pořadu, v němž si posvítíme na aktuální dění z youtuberské scény. Poohlédneme se tedy za Freescootovým disstrackem Faker a hádkami s Dannym z TVTwixx či dosti nezasloužený striky slovenského youtubera Selassieho.

No a pak tu máme sociální experiment provokatéra MikeJePan. Ten chtěl otestovat pohotovost policejních složek u zahraničních ambasád v Praze. Rozhodl si proto vzít do auta falešné drogy a falešnou bombu a otestoval, zda ho u ambasád příslušné složky zastaví.

Jenže ony ho nezastavily a on okolo americké a ostatních ambasád v klidu projel. Což o to, na zabezpečení těchto důležitých budov by se mělo určitě zapracovat. Arogantní způsob, jakým to Mike opět prezentuje (vždyť použil místo bomby limonádu!), je poněkud nešťastný. Ostatně, podívejte se sami.


Přečtěte si také