Youtubeři

20. března 2018 15:04

redakce Prima Lajk

YouTube News: Největší youtuberská bitka všech dob! Logan Paul se utká v ringu s tímto slavným youtuberem. Kdo má větší šanci vyhrát?

Tohle bude velký. Opravdu hodně velký!

Máme tu další díl našeho pravidelného pořadu YouTube News a v něm samozřejmě musíme probrat asi největší událost, která momentálně hýbe youtuberskou scénou po celém světě. Kontroverzní hvězda a jeden z nejsledovanějších youtuberů současnosti Logan Paul totiž konečně oficiálně přijal výzvu na bitku od konkurečního youtubera z Velké Británie KSI.

Ten je totiž nejen v Británii obří internetovou hvězdou, ale také amatérským boxerem. A po nedávném vítězství v youtuberském zápase s Joe Wellerem chce další cenný skalp. Kontroverzní Logan Paul je pak samozřejmě pro a jejich ostře sledovaný zápas se uskuteční 25. srpna v Manchesteru. A vzhledem k tomu, že mají oba dohromady přes 35 milionů odběratelů, nás asi čekají v následujících měsících ještě hodně zajímavé věci.

V YouTube News se pak dále dozvíte o zásnubách Carrie Kirsten či dalším vtípku youtubera NejFakea ohledně jeho odhalení, z něhož se ovšem nakonec vyklubal spíše tak trochu trapas. No, koukněte se sami.


Přečtěte si také