Logan Paul vs. KSI
Autor: YouTube.com/KSI Logan Paul vs. KSI

YouTube News: Největší youtuberská bitka všech dob! Logan Paul se utká v ringu s tímto slavným youtuberem. Kdo má větší šanci vyhrát?

Publikováno: 20.03.2018
Tohle bude velký. Opravdu hodně velký!

reklama

Máme tu další díl našeho pravidelného pořadu YouTube News a v něm samozřejmě musíme probrat asi největší událost, která momentálně hýbe youtuberskou scénou po celém světě. Kontroverzní hvězda a jeden z nejsledovanějších youtuberů současnosti Logan Paul totiž konečně oficiálně přijal výzvu na bitku od konkurečního youtubera z Velké Británie KSI.

Ten je totiž nejen v Británii obří internetovou hvězdou, ale také amatérským boxerem. A po nedávném vítězství v youtuberském zápase s Joe Wellerem chce další cenný skalp. Kontroverzní Logan Paul je pak samozřejmě pro a jejich ostře sledovaný zápas se uskuteční 25. srpna v Manchesteru. A vzhledem k tomu, že mají oba dohromady přes 35 milionů odběratelů, nás asi čekají v následujících měsících ještě hodně zajímavé věci.  

V YouTube News se pak dále dozvíte o zásnubách Carrie Kirsten či dalším vtípku youtubera NejFakea ohledně jeho odhalení, z něhož se ovšem nakonec vyklubal spíše tak trochu trapas. No, koukněte se sami.

Screenshot: Youtube News (47)
Youtube News (47)
Youtuber a herní streamer Agraelus.

YouTube News: Slavný youtuber konečně odhalil svou pravou tvář! Kdo se skrývá za tajemnou maskou?

Youtube News - Sára Holanová o rozchodu

YouTube News: Sára Holanová poprvé otevřeně o vztahu s Fattym! Proč se s ním rozešla? Mohla za to další holka?

reklama