návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Skvělá zpráva! Slavný youtuber bude už potřetí otcem! Prozradil pohlaví miminka?

Jeden z nejznámějších českých youtuberů rozšíří svou rodinu o dalšího člena!
Vydáno: 27.07.2020, MilanR

Letošní youtuberský baby boom pokračuje! Poté, co letos oznámily příchod potomka youtuberky SweetieMarket, Markéta Frank či Lucie Ehrenbergerová z A Cup of Style, přišla s radostnou novinou další internetová hvězda. A tentokrát konečně došlo i na chlapa. Své blížící se otcovství totiž na Instagram oznámil slavný youtuber Petr Florián aka Pedro!

Pedro ale rozhodně nebude žádným tatínkem začátečníkem a bude se jednat o jeho třetího potomka. Se svou manželkou „paní Pedrovou“ už má totiž dva syny a možná už oba tak trochu doufají, že se tentokrát dočkají holčičky. To ovšem zatím 34letý youtuberský veterán na první fotce neprozradil a dost možná si nechá tuto informaci pro sebe až do samotného porodu. O Pedrovi je totiž známo, že svůj rodinný život drží spíše pod pokličkou a příliš o něm neprozrazuje. Všichni fanoušci jsou ovšem z této noviny samozřejmě nadšení a my se k jejich gratulacím připojujeme!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Pedro (@pedrosgame),

 

Pedro hasičem.

VIDEO: Youtuber Pedro si na jeden den vyzkoušel, jaké to je být hasičem. Nebyla to osudová chyba?

Pedro - boxerský zápas 1

VIDEO: Drsná youtuberská bitka! Slavný Pedro se porval v boxerském ringu. Zápasil snad se svým hejtrem?

Článek je zařazen v: Pedro , dítě , youtuber , dcera , syn

reklama