návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Známá youtuberka je těhotná! Bude mít kluka, nebo holčičku?

Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek si pro své fanoušky připravila velké překvapení!
Vydáno: 22.07.2020, MilanR

Youtuberka Markéta Vašířová alias Sweetiemarket se proslavila svým nezaměnitelným humorem, skeči s kamarádem Tarym či „rozchodovou válkou“ s bývalým přítelem Denisem Kubíkem aliase Earthem. Kdysi kontroverzní youtuberka se ovšem v posledních měsících rapidně zklidnila, zejména díky šťastnému manželství se svojí litevskou láskou Edvinasem, za něhož se provdala minulý rok. Sweetiemarket se pak nikdy netajila tím, že by chtěla rodinu. A nyní se jí přání vyplní.

Na svém instagramovém profilu totiž fanouškům oznámila, že je těhotná! Na radostné fotografii září 22letá youtuberka společně s manželem štěstím a drží všeříkající ultrazvuk. Zatím je sice nejspíš brzy na to říct, zda čekají kluka nebo holku. Nebo si to alespoň pár nechává zatím pro sebe, i když fanoušky už by odpověď na tuto otázku velmi zajímala. Šťastná dvojice nyní sklízí gratulace ze všech stran. A samozřejmě se k nim připojujeme i my!

Podívejte se také na její fotky ze svatby:

Sweetiemarket se vdala! 2

GALERIE: Slavná youtuberka Sweetiemarket se vdala! Jakého krasavce si vzala?

Sweetiemarket se obula do Taryho 7

GALERIE: Youtuberka Sweetiemarket se obula do svého kamaráda Taryho! Chová se prý jak de*il a…

Článek je zařazen v: SweetieMarket , těhotná , youtuberka , manžel , Edvinas , dítě , pohlaví

reklama