Reakce Sweetie Market na DenisTV. 1
Autor: YouTube.com/SweetieMarket Reakce Sweetie Market na DenisTV. 1

VIDEO: Bývalka DenisTV drsně reaguje na jeho sprostý song! Slavný youtuber ji prý mlátil a bere drogy!

Publikováno: 11.07.2018
Konflikt mezi bývalým youtuberským párem má další šokující pokračování. Co všechno prohlásila Sweetie Market o svém ex, youtuberovi Denisu Kubíkovi?
Youtuberka SweetieMarket.
SweetieMarket
Sweetie Market, vlastním jménem Markéta Vašířová, je známou českou youtuberkou, jež se zaměřuje... Přečíst celé

reklama

Tak to vypadá, že tu máme po delší době zaděláno na pořádnou youtuberskou válku. Je to teprve několik dní, co slavný youtuber Denis Kubík pod pseudonymem EARTH přišel s rappovým songem, v němž se brutálně pouští do své bývalé přítelkyně, youtuberky Sweetie Market. V písni Zlatokop prohlašuje, že s ním byla pouze pro peníze, podváděla ho a míchala svůj milovaný alkohol s prášky. Jenže nyní přichází Markéta s drsnou odplatou, jež ukazuje, že pravda je možná někde úplně jinde.

Ve svém rappovém songu Zlatokop(ka) totiž Denisovi vrací úder a je ještě daleko drsnější a brutálnější. A Denisovy fanynky budou přinejmenším v šoku. Markéta zde totiž youtubera obviňuje z toho, že to on jí ve skutečnosti podváděl s její kamarádkou, ale ještě ke všemu ji prý mlátil! Youtuberka pak přiznává menší lásku k vínu, zároveň ovšem tvrdí, že youtuber našel velkou lásku v drogách, mezi nimiž nechybělo ani LSD, extáze či dokonce heroin!

Ve zpovědi ve videu jde pak ještě dál. Sama přiznává, že její diss track je trapný, ale vzhledem k tomu, že na ni bývalý partner začal bezdůvodně útočit, neměla moc jinou šanci. Její historka o tom, jak ji Denis poslal po smrti jejího dědy v podstatě do háje a ona právě kvůli tomu skončila na antidepresivech, pak dojímá nejednu její fanynku. Jsou její slova pravdivá? To se možná nikdy zcela nedozvíme, protože oba si budou říkat tu svoji pravdu. Jejich fanoušci se ale už stačili rozdělit na dva tábory. Kdo podle vás říká pravdu? A vážně by se měli podobné spory řešit přes YouTube?

 

 

DenisTV - Song Zlatokop 1

VIDEO: Slavný youtuber v novém songu brutálně útočí na svou bývalku! Je prý zlatokopka, která ho podváděla a míchala prášky s alkoholem!

YouTube News 46 - DenisTV 1

YouTube News: Slavný youtuber šokuje fanoušky a končí se svými populárními videi! Co bude dělat dál?

reklama