DenisTV - Song Zlatokop 1
Autor: YouTube.com/EARTH DenisTV - Song Zlatokop 1

VIDEO: Slavný youtuber v novém songu brutálně útočí na svou bývalku! Je prý zlatokopka, která ho podváděla a míchala prášky s alkoholem!

Publikováno: 09.07.2018
Známý youtuber pokračuje ve své rappové kariéře. A ve svém nejnovějším songu Zlatokop se ostře pustil do své bývalé holky!
Denis Kubík aka Earth
Earth
Denis Bennett, dříve Kubík, je bývalým youtuberem z kanálu DenisTV, který ovšem v roce 2018 s... Přečíst celé

reklama

Youtuber Denis Kubík aka DenisTV se hodně ostře rozjíždí! Je to teprve pár týdnů, co nastartoval svou rappovou kariéru pod pseudonymem EARTH s virálním hitem E. T. a už je tu s další písní, která je již teď skoro ještě úspěšnější než jeho prvotina. A navíc daleko drsnější! V singlu s výstižným názvem Zlatokop totiž zpívá o své bývalé holce. A všichni jeho fanoušci už mají v podstatě jasno, o jakou jde. Jedná se totiž o známou youtuberku Sweetie Market a Denis se do ní pouští tím nejostřejším způsobem.

 V songu na ní totiž nenechává nit suchou. Označuje ji v podstatě za zlatokopku, která ho stála hodně peněz, obviňuje ji z nevěry a zpívá také o její velké lásce k alkoholu a práškům! Denis si opravdu nebere servítky a nebojí se ani sprostých slov. A to všechno v parádním profesionálním hávu, který jasně převyšuje většinu rádoby rappujících youtuberů.

Jeho šokující slova pak samozřejmě vyvolala pořádnou diskuzi. Zatímco mnozí mu za jeho drsný diss track tleskají, další mu vyčítají, že už šel možná až moc na dřeň a podobné věci by si lidé měli probírat pouze v soukromí. Všichni jeho fanoušci se pak ptají, co se před více než rokem mezi nimi opravdu stalo. Vážně si youtuber kvůli jejímu chování musel projít tak velkým peklem? A vyjádří se Markéta k jeho drsným nařčením?

 

 

YouTube News 46 - DenisTV 1

YouTube News: Slavný youtuber šokuje fanoušky a končí se svými populárními videi! Co bude dělat dál?

Denis Kubík - první song 1

VIDEO: Slavný youtuber přišel s drsným rappovým songem, který boří internet! Vážně je lepší než Rytmus a Fatty?

reklama