Sweetiemarket se obula do Taryho 7
Autor: instagram.com/sweetiemarket Sweetiemarket se obula do Taryho 7

GALERIE: Youtuberka Sweetiemarket se obula do svého kamaráda Taryho! Chová se prý jak de*il a…

Publikováno: 06.03.2019
Taryho chování v poslední době vytáčí evidentně opravdu každého. I jeho kamarádku.
Youtuberka SweetieMarket.
SweetieMarket
Sweetie Market, vlastním jménem Markéta Vašířová, je známou českou youtuberkou, jež se zaměřuje... Přečíst celé

reklama

Ano, zase ten Tary. Internet holt v posledních dnech neřeší nic jiného, než chování slavného youtubera k malému fanouškovi. Většina youtuberské scény mu za jeho chování nadává a ozvali se proti němu i lidi, od kterých by to mnozí asi ani nečekali. K těm patří zejména youtuberka Markéta Vašířová alias Sweetiemarket.

Ta je považována za Taryho kamarádku a často spolu účinkují ve videích. Teď je tomu ale možná, minimálně na chvíli, konec. Markéta totiž na svém InstaStories mimo jiné napsala všeříkající větu: „Člověku můžeš říkat s dobrým úmyslem kolikrát chceš, že se chová jak de;*il, a že to není ok, ale stejně se nikdy nezmění.“ V následujících příspěvcích pak jasně potvrdila, že tím myslí právě Taryho.

Ve svém názoru ovšem pokračovala a mimo jiné se fanouškům svěřila, že podobné chování není u Taryho neobvyklé a dostali se kvůli němu dokonce i do konfliktu. „On se začal chovat velmi povýšeně, zle a přes čáru i v reálném životě ke svým blízkým lidem a několikrát jsem mu to říkala,“ pokračovala Markéta dál. Tary jí pak údajně řekl, že se ovšem nikdy nezmění a pokud se jí to nelíbí, ať se s ním přestane bavit.

Což se podle Markéty také stalo a jejich vztah je momentálně “rozbitý“. Což je další důkaz toho, že se slavný youtuber nejspíš opravdu změnil více, než si jeho fanoušci dokážou připustit. Zároveň si ovšem Markéta samozřejmě rýpla i do lidí, kteří se na celé kauze přiživují. Ostatně, přečtěte si její upřímnou a odvážnou reakci sami.

Tary se vysmál fanouškovi. 1

VIDEO: Tary se brutálně vysmál svému fanouškovi a lidé mu za to nadávají! Opravdu si tohle může k dětem dovolit?

Adam Kajumi se zastal Taryho. 1

Hejtovaný youtuber Adam Kajumi se zastal Taryho v kauze ztrapněného kluka. Prý to nemyslel špatně a ostatní ho chtějí…

reklama