Adam Kajumi se zastal Taryho. 1
Autor: instagram.com/Adam Kajumi Adam Kajumi se zastal Taryho. 1

Hejtovaný youtuber Adam Kajumi se zastal Taryho v kauze ztrapněného kluka. Prý to nemyslel špatně a ostatní ho chtějí…

Publikováno: 06.03.2019
K Taryho incidentu s malým klukem se vyjadřuje čím dál více lidí. Ne všichni ale slavnému youtuberovi nadávají.
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Taryho kauza, kdy na jednom ze svých workshopů zesměšnil malého kluka tím, že mu řekl, že má málo peněz, prakticky ochromila české sociální sítě. Aktuálně se na nich prostě neřeší nic jiného a každý si chce na parkouristovi přihřát svou kritickou polívčičku. I když se většina youtuberské scény proti Tarymu spojila, najde se zde několik jedinců, kteří se ho i tak trochu zastávají. Mezi ty patří např. Herdyn či Agraelus, který upozorňuje na fakt, že youtubeři neukazují celé video a situace je malinko vytržena z kontextu. Na Taryho stranu se ovšem postavil i známý muser Adam Kajumi. A možná měl raději zůstat zticha.

V InstaStories se totiž parkouristy zastal způsobem, jenž vytočil doběla všechny jeho hejtry. A jelikož jich má v podstatě stejně jako jeho kamarád Tary, má na svých sociálních sítích asi momentálně co číst. Adam sice uznal, že Tary udělal hloupost, zároveň ho ovšem označil za dokonalého influencera, kterého chtějí lidi v současnosti prostě jen shodit a zničit. „Tary to nemyslel vůbec špatně,“ tvrdil Kajumi v úterý na InstaStories. To jen ostatní lidi podle něj chtějí šířit nenávist proti Tarymu.

Jde jim prý jen o views a měli by si zamést před vlastním prahem. Takže nechyběly ani klasické řeči o nenávisti a závisti. Možná by si však měl uvědomit, že tady nejde ze strany youtuberů o nějakou nenávist či závist, ale zkrátka asi jen upozornění na to, že tohle “vtipkování“ (nejen) z morálního hlediska není vůbec v pohodě. Za svá slova pak schytává obrovskou kritiku a opět dal svým hejtrům pořádnou munici. Co si o jeho názoru myslíte?

Připomeňte si Taryho řádění v soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (8): Youtuber Tary celé vystoupení
Tary se vysmál fanouškovi. 1

VIDEO: Tary se brutálně vysmál svému fanouškovi a lidé mu za to nadávají! Opravdu si tohle může k dětem dovolit?

Kontroverzní youtuber Tary.

VIDEO: Taryho pád na dno pokračuje! Kvůli ponižování dítěte byl vyhozen z letošního Utuberingu

reklama