návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Hejtovaný youtuber Adam Kajumi se zastal Taryho v kauze ztrapněného kluka. Prý to nemyslel špatně a ostatní ho chtějí…

K Taryho incidentu s malým klukem se vyjadřuje čím dál více lidí. Ne všichni ale slavnému youtuberovi nadávají.
Vydáno: 06.03.2019
Adam Kajumi se zastal Taryho. 1
Autor: instagram.com/Adam Kajumi Adam Kajumi se zastal Taryho. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Taryho kauza, kdy na jednom ze svých workshopů zesměšnil malého kluka tím, že mu řekl, že má málo peněz, prakticky ochromila české sociální sítě. Aktuálně se na nich prostě neřeší nic jiného a každý si chce na parkouristovi přihřát svou kritickou polívčičku. I když se většina youtuberské scény proti Tarymu spojila, najde se zde několik jedinců, kteří se ho i tak trochu zastávají. Mezi ty patří např. Herdyn či Agraelus, který upozorňuje na fakt, že youtubeři neukazují celé video a situace je malinko vytržena z kontextu. Na Taryho stranu se ovšem postavil i známý muser Adam Kajumi. A možná měl raději zůstat zticha.

V InstaStories se totiž parkouristy zastal způsobem, jenž vytočil doběla všechny jeho hejtry. A jelikož jich má v podstatě stejně jako jeho kamarád Tary, má na svých sociálních sítích asi momentálně co číst. Adam sice uznal, že Tary udělal hloupost, zároveň ho ovšem označil za dokonalého influencera, kterého chtějí lidi v současnosti prostě jen shodit a zničit. „Tary to nemyslel vůbec špatně,“ tvrdil Kajumi v úterý na InstaStories. To jen ostatní lidi podle něj chtějí šířit nenávist proti Tarymu.

Jde jim prý jen o views a měli by si zamést před vlastním prahem. Takže nechyběly ani klasické řeči o nenávisti a závisti. Možná by si však měl uvědomit, že tady nejde ze strany youtuberů o nějakou nenávist či závist, ale zkrátka asi jen upozornění na to, že tohle “vtipkování“ (nejen) z morálního hlediska není vůbec v pohodě. Za svá slova pak schytává obrovskou kritiku a opět dal svým hejtrům pořádnou munici. Co si o jeho názoru myslíte?

Připomeňte si Taryho řádění v soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (8): Youtuber Tary celé vystoupení
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (8): Youtuber Tary celé vystoupení
Tary se vysmál fanouškovi. 1

VIDEO: Tary se brutálně vysmál svému fanouškovi a lidé mu za to nadávají! Opravdu si tohle může k dětem dovolit?

Tary se na Utuberingu letos neobjeví. 1

VIDEO: Taryho pád na dno pokračuje! Kvůli ponižování dítěte byl vyhozen z letošního Utuberingu

Článek je zařazen v: Adam Kajumi , Tary , youtuber , muser , reakce , dítě , zesměšnění dítěte , kluk , vysmál se