VIDEO: Tary se brutálně vysmál svému fanouškovi a lidé mu za to nadávají! Opravdu si tohle může k dětem dovolit?

Ukázal kontroverzní youtuber zase jednou svou pravou tvář?

Tary si prostě nedá pokoj. Jako by nestačilo, že v posledních měsících naštval řadu lidí svými kauzami okolo šílené jízdy na dálnici či předražené (a sem tam rozbité) figurky, nyní si zadělal na další pořádný skandál. Slavný youtuber totiž v InstaStories vysílal živý stream z jednoho z pravidelných srazů s dětskými fanoušky. Jeden kluk se ho zeptal, proč má tak drahé oblečení (nejspíš měl na mysli to, které nabízí ve svém e-shopu) a Tary se mu místo slušné odpovědi brutálně vysmál. Odpověděl mu, že nemá drahé oblečení, jen malý kluk má prostě málo peněz. Čímž kluka, i vzhledem k následné reakci, před ostatními dětmi totálně zesměšnil.

Úryvek z videa se nyní raketově šíří po internetu a negativní komentáře na sebe samozřejmě opravdu nenechaly dlouho čekat. Proti Tarymu se ve svých InstaStories ozvali např. youtubeři Datel s Vláďou či populární mladá herečka Anna Kadeřávková. Všichni kritici se pak shodují v tom, že takto by se známá osobnost ke svým fanouškům, zejména dětským, opravdu neměla chovat. A my jim dáváme za pravdu.

Když totiž vzor mnohých dětí takto shodí přede všemi svého fanouška, opravdu to není ani v nejmenším v pohodě. Dítě v tak malém věku navíc může podobná zkušenost hodně negativně ovlivnit. Co si o Taryho chování myslíte vy? Také jsou podle vás podobné “vtípky“ přes čáru, nebo jsou snad reakce lidí naopak přehnané?


Přečtěte si také