VIDEO: Tary brutálně útočí na youtubery, kteří se vysmívají jeho rozpadající se figurce. Jsou to prý s*ině a chtějí ho zničit!

Jeden z nejslavnějších českých youtuberů zase jednou ukázal, že se omlouvat zkrátka moc neumí.

Zdá se, že Taryho nevydařené období plné kontroverze a podivného chování asi jen tak neskončí. Jeho kauza s šílenou jízdou po dálnici už sice utichla, okolo jeho figurky, kterou za více než 1500 korun nabízí svým dětským fanouškům, ale bude asi ještě slušné dusno. Je to už měsíc, co se jeho figurce řada hejtrů a youtuberů vysmála a nedokázali pochopit, jak může za tohle chtít od dětí (tedy spíš jejich rodičů) takové peníze. Řada youtuberů v čele s populárním Herdynem si pak “malého Taryho“ koupili a nestačili se divit. Figurka jim totiž přišla rozmlácená a často měla urvanou nohu či jinou část těla. A podobné zkušenosti s figurkou sdílí na sociálních sítích mnoho lidí. A nyní na ně Tary konečně zareagoval.

Pokud byste ovšem naivně čekali, že bude zpytovat svědomí, či se snad omluví, tak jste se zase jednou spletli. Tary místo toho na InstaStories na ony youtubery hodně drsně útočí a tvrdí, že zvěsti o rozbitých figurkách rozhodně nejsou pravdivé. Herdyn a spol. si to prý celé zkrátka vymysleli. Hračku prý rozbalili a rozmlátili ještě před svými videi, potom ji zase zabalili a následně před kamerou ukázali rozmlácenou verzi. Youtubeři se ho tím prý coby konkurenta snaží uboze poškodit a zničit, mluví o nich jako o s*iních a na závěr řekne, že nejde z jejich strany o nic jiného, než o závist. Co na plat, že stejnou zkušenost mají podle komentářů i jiní lidé, než youtubeři.

Herdyn pak na Taryho útok již na InstaStories reagoval a doplňuje, že už od začátku tvrdil, že chyba je nejspíš na straně dopravní služby či způsobu balení. Taryho reakce ho potom evidentně malinko zaskočila. Slavný youtuber zkrátka přešel do protiútoku, svým arogantním chováním dal nejspíš ovšem hejtrům další munici.


Přečtěte si také