VIDEO: Tary prodává svou vlastní figurku. Vážně chce, aby za tuhle šílenost zaplatily děti TOLIK peněz?

Tary natočil video, ve kterém rozdává svoje figurky fanouškům. Za dobrým skutkem se ale skrývá jenom snaha ukázat nový merch.

V jednom z nejnovějších videí Tary ukazuje nový merch. Jsou to postavičky, které vypadají přesně jako Tary. Postavičky v rámci „dobrého skutku“ rozváží dětem, které vyhrály soutěž o mystery box. Vůbec nevěděly, co je uvnitř balíčku od Taryho čeká. Když pak balíček rozbalily, netvářily se děti úplně moc nadšeně.

Zato Tary je se svým novým výtvorem určitě spokojen. Figurku z pryskyřice ve tvaru Taryho se zářivým úsměvem, jak skáče přes zeď, prodává na shopu za 1549 korun. O zeď se figurka opírá jednou rukou, do „zdi“ lze připevnit pomocí kovového trnu v dlani postavičky. Určitě tedy není vhodná pro úplně malé děti.

To je ale celá paráda, pak už si ji mohou děti jen vystavit v pokojíčku. „Je určena pouze k dekorativním a sběratelským účelům,“ píše se ostatně na shopu Enjoy the movement. No, nechtěli bychom být v roli rodiče, za kterým přijde děcko s tím, že chce postavičku oblíbeného youtubera za 15 stovek, na kterou bude usedat prach…

Sdílejte článek

Přečtěte si také