Youtubeři

31. prosince 2018 14:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Blíží se Taryho konec? Bývalý kamarád prozradil, jak šíleně se youtuber změnil. Vážně mu už jde jen o peníze?

Taryho bývalý kamarád Smusa natočil video o tom, jaký teď doopravdy je.

Není to tak dlouho, co Tary alias Taras Povoroznyk u fanoušků pořádně klesl. Natočil šílené video PIRÁT SILNIC, kde porušuje předpisy, předjíždí ostatní auta a na českých dálnicích jede 250 kilometrů v hodině. Nepřidalo tomu ani několik jeho videí, ve kterých daruje dětské hračky z Bambule dětem v nemocnicích, protože neřekl na rovinu, že to celé hračkářství zaplatilo.

Poslední kapka byla ale Taryho omluva, která proletěla internet a VladaVideos už na to dokonce natočil parodii. Tary používá jako omluvu argumenty jako že je moc hyperaktivní, že si neuvědomil, kolik lidí ho sleduje a vymlouvá se, že má automatizovaný kanál a nevěděl, jaké video natočil. Horší omluvu snad nemohl vymyslet.

Taryho teď už bývalý kamarád Smusa to nevydržel a promluvil veřejně o Tarasovi, jak ho zná. Říká, jaký teď doopravdy je. „Nejhorší je, že on tomu skutečně věří, že to tak je v pořádku,“ říká Smusa s tím, že Tary dokáže uvěřit vlastní lži. "Uvědomte si, jestli to dělá pro vás, nebo pro peníze, i pokud jde o workshopy," dodal.

Sdílejte článek
Štítky peníze bambule youtuber parkour hračky Tary piráti silnic smusa Tara Bambule

Přečtěte si také