návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Blíží se Taryho konec? Bývalý kamarád prozradil, jak šíleně se youtuber změnil. Vážně mu už jde jen o peníze?

Taryho bývalý kamarád Smusa natočil video o tom, jaký teď doopravdy je.
Vydáno: 31.12.2018
Tary pirátem silnic. 1
Tary pirátem silnic. 1 Autor: YouTube.com/Tary
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Není to tak dlouho, co Tary alias Taras Povoroznyk u fanoušků pořádně klesl. Natočil šílené video PIRÁT SILNIC, kde porušuje předpisy, předjíždí ostatní auta a na českých dálnicích jede 250 kilometrů v hodině. Nepřidalo tomu ani několik jeho videí, ve kterých daruje dětské hračky z Bambule dětem v nemocnicích, protože neřekl na rovinu, že to celé hračkářství zaplatilo.

Omluva za piráta silnic 1

VIDEO: Youtuber Tary se konečně vyjádřil k šílené jízdě na dálnici! Omluvil se za nebezpečnou rychlost téměř 250 km/h?

Poslední kapka byla ale Taryho omluva, která proletěla internet a VladaVideos už na to dokonce natočil parodii. Tary používá jako omluvu argumenty jako že je moc hyperaktivní, že si neuvědomil, kolik lidí ho sleduje a vymlouvá se, že má automatizovaný kanál a nevěděl, jaké video natočil. Horší omluvu snad nemohl vymyslet.

Tary pirátem silnic. 1

VIDEO: Youtuber Tary se chlubí šílenou jízdou na dálnici v rychlosti 250 km/h! Tohle je vážně vzor pro děti?

Taryho teď už bývalý kamarád Smusa to nevydržel a promluvil veřejně o Tarasovi, jak ho zná. Říká, jaký teď doopravdy je. „Nejhorší je, že on tomu skutečně věří, že to tak je v pořádku,“ říká Smusa s tím, že Tary dokáže uvěřit vlastní lži. "Uvědomte si, jestli to dělá pro vás, nebo pro peníze, i pokud jde o workshopy," dodal.

 

Článek je zařazen v: Tary , smusa , parkour , bambule , hračky , pirát silnic