Omluva za piráta silnic 1
Autor: Tary Omluva za piráta silnic 1

VIDEO: Youtuber Tary se konečně vyjádřil k šílené jízdě na dálnici! Omluvil se za nebezpečnou rychlost téměř 250 km/h?

Publikováno: 22.12.2018
Tary to se svou nebezpečnou jízdou na D1 hodně přepískl a naštval tím i řadu fanoušků. Jak se k celé situaci postavil?
Tary - profil
Tary
Taras Povoroznyk aka Tary patří mezi nejpopulárnější a nejvíce kontroverzní youtubery u nás.,... Přečíst celé

reklama

Youtuber Tary je díky svému ohromnému počtu odběratelů a motivačním parkourovým videím brán jako vzor dětí, svou nejnovější kauzou ovšem naštval nejen své hejtry, ale právě také nespočet fanoušků. Ve videu Jsem pirát silnic? se totiž chlubil svou károu a jel po D1 jako…no jako prase. Na dálnici jel místy téměř až 250 km/h, problikával pomalejší řidiče, zastavoval na dálnici, předjížděl z pravého pruhu a aby toho nebylo málo, tak celou cestu řídil v pantoflích.

Na youtubera se tak v komentářích po právu snesla velká vlna kritiky a téměř všichni ho měli za machra, jemuž popularita stoupla do hlavy a svou nebezpečnou jízdou dává špatný příklad dětem. Velkou odezvu pak vyvolala také reakce youtubera Pedra, jenž na Tarym nenechal po právu nit suchou. Všem bylo prostě jasné, že tohle parkourista přehnal a všichni čekali na jeho reakci. A ta konečně přišla.

Tary natočil ze své dovolené na Instagram několik videí, v nichž se za skandální kousek omlouvá a všem svým kritikům dává za pravdu. Sám uznává, že jeho jízda byla nebezpečná, nezodpovědná a neuvědomil si, jak velký vliv a zodpovědnost se svým kanálem má. Tvrdí, že půl roku stará jízda po D1 vyšla vlastně jen proto, že je tlačen do neustálého vydávání videí a překonávání počtu zhlédnutí a neuvědomil si, že tenhle kousek je opravdu krok vedle.

Video proto ze svého kanálu již smazal (i když už ho někteří lidé stačili na YouTube znova nahrát) a říká, že je prostě někdy magor, který nepřemýšlí nad následky svých činů. Dále pak ve svých příspěvcích mluví o nepřiznaných spolupracích s firmami, za což ho Pedro také kritizoval. Je ale dobře, že Tary dokázal stoprocentně přiznat svou chybu a ukázat, že ještě není tak namachrovaným borečkem, za kterého ho hejtři mají.

Tary pirátem silnic. 1

VIDEO: Youtuber Tary se chlubí šílenou jízdou na dálnici v rychlosti 250 km/h! Tohle je vážně vzor pro děti?

Tary stále chodí s přítelkyní Stáňou 1

GALERIE: Youtuber Tary konečně přiznal, jak to má s přítelkyní Stáňou! Opravdu se s ní rozešel?

reklama