Youtubeři

30. prosince 2018 17:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vláďa výborně zparodoval Taryho! Jeho neupřímné omluvě se směje celý internet

Youtuber Vláďa natočil perfektní parodii na Taryho neupřímnou omluvu. Nad tímhle se opravdu pobavíte.

Je to už pár dní, co parkourista a youtuber Tary udělal velký průšvih, když se na jeho kanále objevilo video PIRÁT SILNIC. Jezdil v něm po českých dálnicích 250 km/h, porušoval předpisy a ještě se u toho natáčel. Lidé mu začali do komentářů psát, že si snad dělá srandu, dávat takový vzor dětem, co ho sledují. Ihned o něm natočili video všechny reakční kanály.

To Tary nerozdejchal a chytnul se za nos. Tedy aspoň natočil video, ve kterém přišel s takzvanou omluvou. Za opravdovou nebo upřímnou omluvu se to ale považovat nedá. Ve videu se totiž hloupě vymlouvá, jak netušil, že ho sleduje tolik lidí a že je moc hyperaktivní. Snažil se vzbudit soucit a jako by toho nebylo málo, dal si do videa hned několik reklam. Aby na té svojí „omluvě“ něco trhnul.

Původní video:

Jeho omluvě uvěřili možná malé děti. Snad ale nejvtipněji na to zareagoval Vláďa. Ten přišel s libovou parodií na Taryho, kde se velmi omlouvá za svůj nejnovější diss track. Omluva je samozřejmě fiktivní, ale používá stejně nesmyslné argumenty jako Tary ve svojí opravdové omluvě. „Já jsem netušil, že když udělám diss track na musery, že to urazí musery,“ říká ve videu. Doufejme, že tohle Tary uvidí a konečně mu dojde, co udělal špatně.

Parodie:

Sdílejte článek
Štítky Internet Tara

Přečtěte si také