návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Vláďa výborně zparodoval Taryho! Jeho neupřímné omluvě se směje celý internet

Youtuber Vláďa natočil perfektní parodii na Taryho neupřímnou omluvu. Nad tímhle se opravdu pobavíte.
Vydáno: 30.12.2018
Vláďa paroduje Taryho 5
Vláďa paroduje Taryho 5 Autor: youtube.com/Tary + youtube.com/VladaVideos
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to už pár dní, co parkourista a youtuber Tary udělal velký průšvih, když se na jeho kanále objevilo video PIRÁT SILNIC. Jezdil v něm po českých dálnicích 250 km/h, porušoval předpisy a ještě se u toho natáčel. Lidé mu začali do komentářů psát, že si snad dělá srandu, dávat takový vzor dětem, co ho sledují. Ihned o něm natočili video všechny reakční kanály.

To Tary nerozdejchal a chytnul se za nos. Tedy aspoň natočil video, ve kterém přišel s takzvanou omluvou. Za opravdovou nebo upřímnou omluvu se to ale považovat nedá. Ve videu se totiž hloupě vymlouvá, jak netušil, že ho sleduje tolik lidí a že je moc hyperaktivní. Snažil se vzbudit soucit a jako by toho nebylo málo, dal si do videa hned několik reklam. Aby na té svojí „omluvě“ něco trhnul.

Původní video:

 

Jeho omluvě uvěřili možná malé děti. Snad ale nejvtipněji na to zareagoval Vláďa. Ten přišel s libovou parodií na Taryho, kde se velmi omlouvá za svůj nejnovější diss track. Omluva je samozřejmě fiktivní, ale používá stejně nesmyslné argumenty jako Tary ve svojí opravdové omluvě. „Já jsem netušil, že když udělám diss track na musery, že to urazí musery,“ říká ve videu. Doufejme, že tohle Tary uvidí a konečně mu dojde, co udělal špatně.

Parodie: