Tary vs. Herdyn 1
Autor: YouTube.com/Herdyn Tary vs. Herdyn 1

VIDEO: Youtuber Herdyn reaguje na Taryho sprosté urážky! Rozbil snad opravdu naschvál jeho figurku?

Publikováno: 28.02.2019
Youtuberská kauza okolo Taryho předražené figurky ani nadále nekončí. Jak odpověděl Herdyn na Taryho slova o s*iních a ubohém chování?
Tary - profil
Tary
Taras Povoroznyk aka Tary patří mezi nejpopulárnější a nejvíce kontroverzní youtubery u nás.,... Přečíst celé

reklama

Ano, Taryho kauza okolo jeho předražené a kontroverzní figurky asi jen tak neskončí. Je to teprve pár dní, co slavný youtuber reagoval na videa Herdyna a Slováka Moona, jimž dorazila nechvalně známá Taryho postavička s ulomenými končetinami. Podle reakcí na sociálních sítích to pak nebyly ojedinělé případy a rozmlácená přišla figurka spoustě lidem. Tary pak na tato obvinění reagoval velmi neobvykle. Místo omluvy či alespoň taktního vysvětlení začal konkurenční youtubery na InstaStories a v komentářích urážet.

Prý se jedná o naprostou lež, youtubeři jeho figurku před natáčením poprvé rozbalili, rozmlátili a poté si kopali s krabicí a až poté dělali před kamerou, že ji rozbalují poprvé. Herdyna a spol. pak označil za s*ině a idioty, kteří mu závidí a snaží se jeho značku co nejvíce poškodit. Herdyn si však nenechal nic líbit a přispěchal s hodně ráznou odpovědí.

V novém videu se do Taryho pořádně pustil a je vidět, že se hodně naštval. Zopakoval, že on ani Moon figurku rozhodně předem nerozbíjeli, a to ze dvou jasných důvodů. Zaprvé by prý následné zabalení do původního stavu i se všemi etiketami bylo neskutečně pracné a rozhodně by to Herdynovi za to nestálo. Ve videu youtubera Moona je navíc vidět, že balíček s figurkou je obmotán originální páskou Taryho fimy Enjoy the Movement. A tu by slovenský youtuber asi jen tak nezískal.

Podle Herdyna tak Tary místo přiznání chyby jen podivně mlží a vymýšlí si další lži. Např. že u popisu figurky je nyní dopsáno, že je vždy dovážena i s polystyrenovou formičkou. A nikdy tomu nebylo jinak. To ovšem zřejmě není pravda, jelikož mnoho lidí včetně Herdyna, tvrdí, že jim dorazila právě v bublinkové fólii. Kdo myslíte, že má v této kauze pravdu?

 

Tary útočí na youtubery kvůli figurce. 1

VIDEO: Tary brutálně útočí na youtubery, kteří se vysmívají jeho rozpadající se figurce. Jsou to prý s*ině a chtějí ho zničit!

Tary a jeho figurka 4

VIDEO: Tary prodává svou vlastní figurku. Vážně chce, aby za tuhle šílenost zaplatily děti TOLIK peněz?

reklama