Kontroverzní youtuber Tary.
Autor: Instagram.com/taraspovoroznyk Kontroverzní youtuber Tary.

VIDEO: Taryho pád na dno pokračuje! Kvůli ponižování dítěte byl vyhozen z letošního Utuberingu

Publikováno: 05.03.2019
Tary nadále sklízí oprávněnou kritiku za zesměšnění malého kluka.
Tary - profil
Tary
Taras Povoroznyk aka Tary patří mezi nejpopulárnější a nejvíce kontroverzní youtubery u nás.,... Přečíst celé

reklama

Kontroverzní youtuber Tary už je poslední měsíce zvyklý, že kvůli svému chování sklízí velkou vlnu hejtu. Tak obří vlnu kritiky a nenávisti, která se na něj spustila po jeho livestreamu, na němž znemožnil před ostatními dětmi malého kluka, ovšem určitě nečekal. Proti Tarymu, jenž chlapci v podstatě řekl, že je chudý, se postavil prakticky celý internet včetně youtuberské scény, rappera Renné Danga i jiných influencerů. Kauza pak nabobtnala do až nečekaných rozměrů. A i když se jí Tary snaží zlehčovat tím, že se jednalo pouze o vtip, nyní ho budou jeho slova teprve bolet.

Tary měl být totiž jednou z hlavních hvězd letošního Utuberingu, největší domácí youtuberské akce, na které vystupují ta největší jména. To už ovšem neplatí. Řediteli festivalu Lukáši Dejlovi totiž už došla s chováním známého parkouristy trpělivost a oznámil, že jeho účast na Utuberingu ruší.

Už po jeho nedávné šílené jízdě na dálnici prý od něj Tary dostal varování, aktuální video s malým klukem pak bylo pro pořadatele poslední kapkou. Jeho chování k fanouškovi se totiž naprosto vylučuje s tím, co chce známá akce fanouškům nabídnout. A nutno říct, že se jejich rozhodnutí nelze divit. Tary tak kvůli svému skandálnímu přešlapu přišel o prestižní zakázku. A my jen můžeme doufat, že se mu konečně rozsvítí a přizná chybu.

 

 

Připomeňte si časy, kdy byl Tary ještě u všech oblíbený, a podívejte se, jak zaválel v loňském ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (8): Tary dělá rekord v počtu přeskočených lidí
Tary s přítelkyní Stáňou.

VIDEO: Taryho holka se zastala svého přítele v kauze zesměšňování dítěte. Její reakce vás totálně vytočí

Tary se vysmál fanouškovi. 1

VIDEO: Tary se brutálně vysmál svému fanouškovi a lidé mu za to nadávají! Opravdu si tohle může k dětem dovolit?

reklama