Tary s přítelkyní Stáňou.
Autor: Instagram.com/stanik29 Tary s přítelkyní Stáňou.

VIDEO: Taryho holka se zastala svého přítele v kauze zesměšňování dítěte. Její reakce vás totálně vytočí

Publikováno: 05.03.2019
Jak se staví přítelkyně slavného youtubera k tomu, že se její přítel vysmál malému dítěti? Bohužel ne moc dobře.
Tary - profil
Tary
Taras Povoroznyk aka Tary patří mezi nejpopulárnější a nejvíce kontroverzní youtubery u nás.,... Přečíst celé

reklama

Kauza Taryho se zesměšněním malého kluka na jednom z jeho workshopů včera naprosto zasáhla nejen youtuberskou, ale v podstatě celou instagramovou scénu. Taryho reakce chlapci, jemuž na otázku na drahé oblečení v podstatě odpověděl, že jeho nabízené oblečení není drahé, jen kluk je chudý, naštvala prakticky všechny. Díky jeho arogantní odpovědi se proti Tarymu spojila dosti nevídaně téměř celá youtuberská scéna včetně Pedra, Vládi či Shopaholic Nicol, ale kritikou nešetřili ani čeští rappeři či další influenceři. A Taryho obhajoba, že se jednalo pouze o srandu, kterou už evidentně nikdo nechápe, celou věc ještě více vyostřila. To ovšem ještě nikdo netušil, jak se zachová youtuberova dlouholetá přítelkyně Stáňa.

Také té se fanoušci na Instagramu pod její nejnovější fotkou ptali na vyjádření. A svým názorem šokovala úplně všechny. Svého partnera se totiž zastala tím nejméně pochopitelným způsobem. Napsala totiž, že dítě neponížil, protože Tary řekl v podstatě pravdu. “Jak ho mohl ponížit, když ty peníze v životě neviděl,“ napsala v jednom z komentářů. Ihned si na sebe ovšem přivolala očekávanou vlnu hejtu.

Lidé jí začali psát, že její reakce není vůbec v pořádku, stejně jako říkat podobné věci dítěti, které ještě rozhodně nezná sarkasmus či ironii. Stáňa tak má pod svými komentáři už desítky nenávistných reakcí, v nichž ji hejtři mimo jiné nadávají, že je evidentně stejně primitivní jako její přítel. I když jsou některé urážky kritiků možná přes čáru, Stáňa by udělala evidentně nejlépe, kdyby na tuto kauzu vůbec nereagovala.

Připomeňte si časy, kdy byl Tary ještě u všech oblíbený, a podívejte se, jak zaválel v loňském Talentu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (8): Youtuber Tary celé vystoupení
Tary se vysmál fanouškovi. 1

VIDEO: Tary se brutálně vysmál svému fanouškovi a lidé mu za to nadávají! Opravdu si tohle může k dětem dovolit?

Tary se omluvil youtuberům. 1

VIDEO: Zázrak! Tary se omluvil youtuberům za sprosté urážky. Kdo nejspíš doopravdy rozbil jeho figurky?

reklama