Tary se omluvil youtuberům. 1
Autor: Instagram.com/taraspovoroznyk Tary se omluvil youtuberům. 1

VIDEO: Zázrak! Tary se omluvil youtuberům za sprosté urážky. Kdo nejspíš doopravdy rozbil jeho figurky?

Publikováno: 04.03.2019
Kauza Taryho figurek je možná opravdu u konce. Kdo je nejspíš pravděpodobný viník?
Tary - profil
Tary
Taras Povoroznyk aka Tary patří mezi nejpopulárnější a nejvíce kontroverzní youtubery u nás.,... Přečíst celé

reklama

Kauza okolo Taryho figurky, která přišla mnoha lidem, včetně youtuberů Herdyna a Moona, zničená, plnila v posledních dnech český YouTube. Parkourista místo toho, aby začal situaci řešit, ovšem začal youtubery slovně napadat a označil je mimo jiné za s*ině, jež mu závidí a chtějí ho zničit. Herdyn a spol. se ovšem proti těmto obviněním bránili. Zároveň tvrdili, že to nemusí být automaticky chyba nekvalitní hračky, ale spíš je chyba na straně dopravních společností a občas také balení, jelikož křehkou hračku chránila pouze bublinková fólie. A Tary jim dal nyní částečně za pravdu.

Ano, čtete správně! Pro hejtry nemyslitelná věc se stala skutečností a Tary se opravdu omluvil. A na rozdíl od omluvy po šílené jízdě na dálnici toto vyjádření není k smíchu. Youtuber se totiž dozvěděl zvěsti, jak někteří kurýři a dopravci často zachází s křehkými balíky a uznal, že s vysokou pravděpodobností může za rozbité figurky právě toto zacházení.

Tary tak nejspíš zjistil, že hračka se zničila daleko více lidem, než pouze youtuberům, a tak musel přejít k tomuto prohlášení. Herdyn pak jeho omluvu přivítal a zdá se, že tato kauza a k tomu přidružené hádky jsou tak konečně u konce. Škoda, že místo klidu si Tary ihned zadělal na další kauzičku, když na svém workshopu zesměšnil malého kluka.

 

 

Tary vs. Herdyn 1

VIDEO: Youtuber Herdyn reaguje na Taryho sprosté urážky! Rozbil snad opravdu naschvál jeho figurku?

Tary útočí na youtubery kvůli figurce. 1

VIDEO: Tary brutálně útočí na youtubery, kteří se vysmívají jeho rozpadající se figurce. Jsou to prý s*ině a chtějí ho zničit!

reklama