Pedro

20. září 2022 15:41

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Pedro dojemně ukončil velkou životní etapu. Při loučení se neubránil slzám

Jedna velká youtuberská etapa je definitivně u konce. Proč udělal Pedro ve své kariéře tak razantní rozhodnutí?

Petr Florián alias Pedro patří u nás už prakticky mezi youtuberské veterány, který na scéně působí deset let. Jeho velmi úspěšná internetová kariéra začala sérií videí s názvem Minecraft Let's Play. Ta se rychle stala u tehdejších mladých diváků velmi populární a může do velké míry za Pedrovu současnou popularitu. Z těchto videí se pak stala dost možná nejúspěšnější let´s playová série u nás.

Pedrovi se mezitím narodily tři děti, stal se youtuberskou hvězdou a vyrostla mu prakticky nová generace fanoušků, která při prvním díle série ještě ani nebyla na světě. A jiní zase při jeho hraní Minecraftu dospívali. Celá série trvá dohromady 14 tisíc minut, takže by vám její sledování zabralo několik týdnů. A nyní se dočkala dokonce jubilejního 500. příspěvku. A právě při této příležitosti si Pedro řekl, že je načase tuto herní etapu definitivně ukončit.

Jaký k tomu měl důvod? Pedro cítil, že je čas posunout se dál a vyzkoušet ve své tvorbě něco nového. Už při natáčení posledního dílu mu však bylo jasné, že i když je jeho rozhodnutí správné, bude ho svým způsobem litovat. V závěru vzpomínkového videa se pak neubránil slzám, bylo mu úzko a cítil, že i když se u svého let´s playového dítěte často vztekal, jedná se o nezaměnitelnou část jeho života a dostal se díky ní tam, kde je teď. A smutno bude jistě i jeho fanouškům, kteří na jeho minecraftová videa koukali pravidelně několik let. Tak uvidíme, kam Pedra jeho youtuberská kariéra zavede příště.

Sdílejte článek

Přečtěte si také