Pedro se loučí se svou slavnou sérií.
Autor: instagram.com/pedrosgame Pedro se loučí se svou slavnou sérií.

VIDEO: Youtuber Pedro dojemně ukončil velkou životní etapu. Při loučení se neubránil slzám

MilanR. Publikováno: 20.09.2022
Jedna velká youtuberská etapa je definitivně u konce. Proč udělal Pedro ve své kariéře tak razantní rozhodnutí?
pedro - profil
Pedro
Petr Florián alias Pedro patří mezi první velké české youtubery, kteří se na tuzemské internetové... Přečíst celé

reklama

Petr Florián alias Pedro patří u nás už prakticky mezi youtuberské veterány, který na scéně působí deset let. Jeho velmi úspěšná internetová kariéra začala sérií videí s názvem Minecraft Let's Play. Ta se rychle stala u tehdejších mladých diváků velmi populární a může do velké míry za Pedrovu současnou popularitu. Z těchto videí se pak stala dost možná nejúspěšnější let´s playová série u nás.

Pedrovi se mezitím narodily tři děti, stal se youtuberskou hvězdou a vyrostla mu prakticky nová generace fanoušků, která při prvním díle série ještě ani nebyla na světě. A jiní zase při jeho hraní Minecraftu dospívali. Celá série trvá dohromady 14 tisíc minut, takže by vám její sledování zabralo několik týdnů. A nyní se dočkala dokonce jubilejního 500. příspěvku. A právě při této příležitosti si Pedro řekl, že je načase tuto herní etapu definitivně ukončit.

 

 

Jaký k tomu měl důvod? Pedro cítil, že je čas posunout se dál a vyzkoušet ve své tvorbě něco nového. Už při natáčení posledního dílu mu však bylo jasné, že i když je jeho rozhodnutí správné, bude ho svým způsobem litovat. V závěru vzpomínkového videa se pak neubránil slzám, bylo mu úzko a cítil, že i když se u svého let´s playového dítěte často vztekal, jedná se o nezaměnitelnou část jeho života a dostal se díky ní tam, kde je teď. A smutno bude jistě i jeho fanouškům, kteří na jeho minecraftová videa koukali pravidelně několik let. Tak uvidíme, kam Pedra jeho youtuberská kariéra zavede příště.

Pedro hasičem.

VIDEO: Youtuber Pedro si na jeden den vyzkoušel, jaké to je být hasičem. Nebyla to osudová chyba?

MikeJePan

Kontroverzní youtuber MikeJePan míří do vězení! Kolik let si kvůli výhrůžkám smrtí odsedí?

reklama