MikeJePan
Autor: instagram.com/_mikepan_ MikeJePan

Kontroverzní youtuber MikeJePan míří do vězení! Kolik let si kvůli výhrůžkám smrtí odsedí?

Tamara F. Publikováno: 05.09.2022
Český internetový provokatér je zkrátka nepoučitelný, nyní však zašel opravdu daleko.
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Nad kontroverzním youtuberem a dlouholetým provokatérem MikeJePanem se, jak se zdá, podle informací webu Aktuálně už definitivně zatahují mračna. Postrach městské policie si i přes veškeré potyčky se zákonem prostě nedal pokoj a opět vzal „spravedlnost“ do svých rukou. „Myslíte, že vám policie pomůže, když je od rána naháníte? Měl byste jim povědět o jiných kauzách,“ napsal známý recidivista MikeJePan loni na jaře starostovi Jaroslavu Najmanovi z Velkých Hamrů na Liberecku s žádostí o rozhovor, při kterém chtěl odhalit jeho údajné černoty a nekalosti.

Zprávy však postupem času vyústily až ve výhrůžky smrtí, kvůli nimž je nyní internetová hvězdička jednou nohou v kriminálu. Starostovi měl totiž v dalších e-mailech, které Mike pojmenoval jako Doznání, hrozit tím, že je namotivovaný mu za jeho špatné činy strašlivě ublížit a zároveň doporučil policii, aby Najmana rovnou střelila do hlavy.

Za nebezpečné vydírání si tak youtuberský provokatér letos v červnu vyslechl od Okresního soudu v Jablonci nad Nisou rozsudek dvouletého vězení, proti kterému se Mike okamžitě odvolal. Do karet mu však nehraje fakt, že byl už v minulosti několikrát trestaný, a navíc je v podmínce za minulé prohřešky. Pokud tedy další soudní stání youtuber prohraje, půjde na dva roky za mříže.

MikeJePan dokument 1

VIDEO: Nenáviděný youtuber MikeJePan natočil dokument o svém životě. Jakou šílenou lež v něm tvrdí?

MikeJePan o zatčení. 1

MikeJePan se konečně vyjádřil k zatčení a podezření z vydírání. Jak to podle něj skutečně bylo?

reklama