Bývalou youtuberku Gabrielle Hecl čeká operace.
Autor: Instagram.com/gabgab_gabi a radek_kudlacek Bývalou youtuberku Gabrielle Hecl čeká operace.

GALERIE: Bývalé youtuberce Gabriele Heclové našli nádor! Čeká ji boj s rakovinou?

Publikováno: 18.11.2019
Bývalá youtuberka a v současnosti zpěvačka a herečka si nahmatala podezřelou bulku na prsu. Co vzkazuje fanouškům?
Gabrielle Hecl
Gabrielle Hecl
Gabrielle Hecl je mladou bývalou youtuberkou, která se ovšem v poslední době věnuje spíše... Přečíst celé

reklama

Doby, kdy byla mladá Gabriela Heclová, tehdy ještě pod přezdívkou Gabrielle Hecl, jednou z nejpopulárnějších youtuberek, jsou už dávno pryč. Gabi pověsila tuto kariéru na hřebík a věnuje se převážně zpěvu, herectví a v neposlední řadě také Instagramu. A právě zde sdělila fanouškům šokující zprávu. Na prsou si totiž nahmatala podezřelou bulku!

Nebojte se, podle všeho by mělo jít o neškodný nezhoubný nádor. Boj s vážnou nemocí ji tak naštěstí nečeká. Gabriela tedy rozhodně nechce své fanoušky nijak děsit. „Vypadá to na neškodný nádor, který prostě vyndáme. Biopsie mě čeká v rámci předoperačního vyšetření, ale věřím, že to dopadne dobře,“ píše bývalá youtuberka na svém Instagramu. Tuto informaci ovšem Gabriela nesdílela proto, aby ji fanoušci litovali, ale aby ostatní ženy přesvědčila, že prevence v oblasti rakoviny prsou je opravdu důležitá.

Píšu to proto, že stejně jako všechny holky jsem měla pocit, že tohle ´se mě netýká´. Píšu to proto, abyste na sebe byli opatrní a holky, sahejte si na prsa! Kontrolujte se, nenechte nic náhodě a nešilte jako já. Často o nic vážného nejde,“ dodává Gabriela. Doufejme tedy, že se její pozitivní slova po biopsii opravdu vyplní a bývalou youtuberku nečeká boj s vážnou nemocí. Přejeme hodně štěstí a zároveň doufáme, že si z jejího pozitivního přístupu a motivace vezme příklad co nejvíce holek.

Gabi Hecl chce fotit akty

GALERIE: Youtuberka Gabi Hecl touží nafotit sexy nahé fotky! Má ale strach z téhle jedné věci!

Youtuberka Moma jako Billie Eilish 1

VIDEO: Sexy youtuberka Moma se proměnila v Billie Eilish! Poznali byste ji pod tunou make-upu?

reklama