Datlova falešná bouračka.
Autor: youtube.com Datlova falešná bouračka.

VIDEO: Datel klesl na dno! Slavný youtuber předstíral děsivou bouračku, aby vyděsil svého kamaráda. Vážně mu to ještě někdo věří?

Publikováno: 01.09.2017
Opravdu ho taková videa ještě baví?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Asi každý už ví, že youtuber Datel je známý především svými rádoby vtipnými pranky, v nichž se snaží napálit své okolí mnohdy takřka děsivými událostmi. Jenže jeho pokusy nejenže nejsou příliš vtipné, ale podle nespočtu hejtrů jsou taky viditelně nahrané. Svým nejnovějším kouskem ovšem zase jednou ukázal, že mu je to úplně jedno a přichází s dalším šíleným prankem.

Datel a depilace nohou.

VIDEO: Nejhloupější youtuber Datel klesl na dno! V trapném videu si nechal od Freescoota depilovat nohy. Proč to udělal?

Tentokrát se při jedné z cest se svým kamarádem, youtuberem Jenisem, snaží předstírat děsivou bouračku s kamionem, aby tak svého spícího kamaráda vyděsil k smrti. S autem tedy zastavil na kraji silnice a čekal, až naproti němu pojede kamion. Jenis pak byl z jeho pranku “opravdu“ vyděšený a svého kamaráda proklínal.

Vtipné už to však přijde jen Datlovým nejskalnějším fanouškům a komentáře pod videem jsou opět plné negativních komentářů. A podle mnohých se pak zase jedná o jasný podvod a předem připravené divadlo. Co si myslíte vy? Ještě vás Datlovy pranky baví?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Datel - falešná bouračka

 

Datel napadl mladého kluka!

VIDEO: Skandál! Youtuber Datel brutálně napadl mladého puberťáka! Proč to udělal?

A co říkáte na Datlův poslední prank vy?

VIDEO: Youtuber Datel přišel s NEJHORŠÍM prankem roku! Fanoušci mu za něj sprostě nadávají a ruší odběry!

reklama