Youtubeři

12. července 2017 13:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Skandál! Youtuber Datel brutálně napadl mladého puberťáka! Proč to udělal?

Tohle už známá internetová hvězdička opravdu přehnala!

Marek Valášek aka Datel patří mezi ty kontroverznější youbery, který svými kousky vyvolává velké diskuze. Zatímco dětští diváci ho obdivují, slušná skupinka hejtrů se mu za jeho většinou falešné pranky a výbušné chování směje. A právě jeho kritici nyní dostali další důkaz toho, že známý youtuber na tom není s nervy úplně v pořádku a slušné chování mu nic neříká. Na jednom z letních dětských táborů s youtubery totiž napadl mladého chlapce!

Nečekaná situace se stala poté, co puberťák, jemuž mohlo být kolem 13 let, poprosil Datla o podpis. Jakmile ho ale od youtubera dostal, papírek s podpisem zmačkal a strčil si ho do zadní kapsy kalhot. Chtěl tak dát najevo, co si o Datlovi myslí. To však internetová hvězdička nevydýchala a ihned se do kluka pustila. V krátkém videu, které k Datlově smůle uniklo na internet, je dokonce vidět, jak mladšího kluka drží pod krkem!

Na youtubera se pak snáší zasloužená vlna kritiky a mnozí hejtři ho považují za omezeného člověka, jenž se neumí vyrovnat s kritikou. Podle známého provokatéra z kanálu PeeetaaaTV, který nenechal na Markovi ve svém reakčním videu nit suchou, však šel Datel ještě dál a dokonce klukovi vyhrožoval právníkem! Vážně má tohle youtuberská hvězda zapotřebí? Už teď nás zajímá, jak se celou kauzu bude snažit vysvětlit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také