Datel napadl mladého kluka!
Autor: youtube.com Datel napadl mladého kluka!

VIDEO: Skandál! Youtuber Datel brutálně napadl mladého puberťáka! Proč to udělal?

Publikováno: 12.07.2017
Tohle už známá internetová hvězdička opravdu přehnala!
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Marek Valášek aka Datel patří mezi ty kontroverznější youbery, který svými kousky vyvolává velké diskuze. Zatímco dětští diváci ho obdivují, slušná skupinka hejtrů se mu za jeho většinou falešné pranky a výbušné chování směje. A právě jeho kritici nyní dostali další důkaz toho, že známý youtuber na tom není s nervy úplně v pořádku a slušné chování mu nic neříká. Na jednom z letních dětských táborů s youtubery totiž napadl mladého chlapce!

A co říkáte na Datlův poslední prank vy?

VIDEO: Youtuber Datel přišel s NEJHORŠÍM prankem roku! Fanoušci mu za něj sprostě nadávají a ruší odběry!

Nečekaná situace se stala poté, co puberťák, jemuž mohlo být kolem 13 let, poprosil Datla o podpis. Jakmile ho ale od youtubera dostal, papírek s podpisem zmačkal a strčil si ho do zadní kapsy kalhot. Chtěl tak dát najevo, co si o Datlovi myslí. To však internetová hvězdička nevydýchala a ihned se do kluka pustila. V krátkém videu, které k Datlově smůle uniklo na internet, je dokonce vidět, jak mladšího kluka drží pod krkem!

Na youtubera se pak snáší zasloužená vlna kritiky a mnozí hejtři ho považují za omezeného člověka, jenž se neumí vyrovnat s kritikou. Podle známého provokatéra z kanálu PeeetaaaTV, který nenechal na Markovi ve svém reakčním videu nit suchou, však šel Datel ještě dál a dokonce klukovi vyhrožoval právníkem! Vážně má tohle youtuberská hvězda zapotřebí? Už teď nás zajímá, jak se celou kauzu bude snažit vysvětlit.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Datel - napadení fanouška

Bude další youtuberská bitka?

VIDEO: Blíží se další youtuberská bitka? Známý youtuber drsně napadl Datla. Ten ho vyzval k zápasu! Jejich trapné hádce se směje internet

Jak bydlí Datel?

Datel se vysmívá fanouškům?! Youtuber, který prosil o peníze, se teď chlubí luxusním bytem! Lidé mu za to nadávají

reklama