Datel se vysmívá fanouškům?! Youtuber, který prosil o peníze, se teď chlubí luxusním bytem! Lidé mu za to nadávají

Před pár týdny prosil fanoušky o finanční pomoc. Jenže to vypadá, že si slavný youtuber možná nežije tak špatně.

Je to teprve pár týdnů, co známý youtuber Datel přiznal velké finanční problémy a prosil své fanoušky o peníze, které mu mohou v případě zájmu posílat. Jeho prosba vyvolala velkou kontroverzi. Zatímco s ním soucítili, mnoho youtuberů si z něj dělalo legraci. Datel pak tvrdil, že se kvůli špatné finanční situaci a návratu přítelkyně Kačky k rodičům musí přestěhovat. Doufali byste tedy, že se chytře uskromní a na bytu ušetří? Tak to jste pořádně spletli.

Youtuber se totiž s bytem pochlubil ve svém novém videu. A mnozí se nestačí divit. V jeho novém hnízdečku sice ještě chybí některé vybavení, už teď je ale vidět, že rozlehlý a po všech stránkách moderní byt rozhodně nebyl nejlevnější. A spousta jeho kritiků i fanoušků si toho všimla a v komentářích mu za to nadávají. Vadí jim fakt, že Datel zoufá nad svou finanční situací a přitom si žije v opravdu pěkném bytě a ve svých videích z poslední doby jezdí v luxusních autech.

Na druhou stranu jsou na něj někteří kritici možná příliš tvrdí. Youtuber už dříve přiznal, že fanoušci mu prakticky poslali jen drobné. O nový byt se navíc dělí se svým kamarádem Jenisem. Při rozdělení nájmu tak pro něj asi není výsledná částka tak vysoká. I přesto ovšem vypadají Datlovy kroky vzhledem k uplynulým týdnům velmi podivně a youtuber by se nad nimi možná mohl pro příště více zamyslet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také