Youtuber Datel je na dně a přiznal finanční problémy! Rozešla se s ním holka kvůli trapným prankům?

Známá internetová osobnost přichází s emotivní zpovědí a prosí své fanoušky o pomoc!

Youtuber Datel je na internetu známý zejména svými vtipnými videi a pranky, které ovšem občas přejdou za hranici trapnosti. Tentokrát se ale fanouškům ukázal tak, jak ho pomalu ani neznají. Přišel totiž s otevřenou osobní zpovědí, v níž se přiznává ke své těžké životní situaci. Datel totiž prožívá velmi náročné období, které dokonce označuje za svůj nový začátek.

Známý vtipálek se přiznal k problémům se svou přítelkyní Kačkou, s níž už dlouhou dobu tvoří jeden z nejslavnějších youtuberských párů. Nebojte, slavná dvojice se ve stylu Goga a LucyPug prozatím nerozchází. Dvojice jenom cítila, že si začíná lézt malinko na nervy, mají odlišné názory a atmosféra mezi nimi začíná houstnout. Rozhodli se proto k důležitému kroku, vzdát se současného bydlení a na čas se od sebe odstěhovat. Stále spolu budou chodit, chtějí si ovšem udělat také více času sami na sebe. Datel pak už předem odmítá jakékoliv dohady o tom, že za jejich problémy stojí jeho drsné pranky v čele s tím posledním. Ty na tom prý vůbec nemají podíl.

Tím ovšem nepříjemná překvapení pro fanoušky nekončí. Datel se totiž přiznal také k nečekaným finančním problémům. Kvůli půjčce svému blízkému, stěhování a nečekaným výdajům za techniku prý začíná youtuber finančně velmi strádat a tak trochu prosí fanoušky o pomoc. Po vzoru internetových streamerů tedy prosí své příznivce o menší finanční podporu, která je však samozřejmě zcela dobrovolná.

Datel na tom zkrátka není nejlépe a doufá, že se jeho situace s Kačkou i penězi co nejdříve zlepší. Na YouTube ovšem i přes osobní problémy rozhodně končit nehodlá. Naopak, změnil název svého kanálu a se svým kamarádem Jenisem se na něj hodlá více zaměřit. Ostatně, více si můžete poslechnout ve videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také