Datel a depilace nohou.
Autor: youtube.com Datel a depilace nohou.

VIDEO: Nejhloupější youtuber Datel klesl na dno! V trapném videu si nechal od Freescoota depilovat nohy. Proč to udělal?

Publikováno: 09.08.2017
Další Datlův pokus o humor, který dopadl krapet neslavně.
Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.
Freescoot
Jakub Smrek alias Freescoot se narodil 10. dubna 1998, svůj známý kanál si pak založil v roce 2013... Přečíst celé

reklama

Datel patří mezi nejkontroverznější internetové hvězdičky a přichází převážně s falešnými pranky a kousky, díky nimž se mu mnozí hejtři nepokrytě smějí a považují ho za nejhloupější youtubera Česka. A nad jeho nejnovějším kouskem zase zůstává rozum stát.

Proč Datel vlastně napadl táborníka?

VIDEO: Nejhloupější youtuber Datel reaguje na „napadeného“ táborníka! Co se vlastně na táboře stalo?

V nejnovější výzvě se totiž sešel s neméně kontroverzním youtuberem Freescootem. Oba spolu soutěžili v v tom, kdo z nich trefí z dálky míčem víckrát koš. Poražený pak musí podstoupit opravdu krutý trest. Musí si nechat od toho druhého depilovat chlupy na nohou! Ano, četli jste správně, taková videa už dnešní youtubeři opravdu taky točí. A myslí si, že bolestivé svíjení se na posteli je strašně vtipné.

Není divu, že mnoho lidí pod videem nešetří kritikou ani sprostými slovy a pořádně se do dvojice opírají. Jsme zvědaví, jakým “chytrým“ nápadem nás Datel (a česká youtuberská scéna) překvapí příště. Nebo vám snad toto přijde zábavné?

Nepřehnal to už?

VIDEO: Nejtrapnější prank všech dob?! Youtuber Datel nechal unést Jenise a mířit mu na hlavu pistolí. Fanoušci mu za to nadávají

Jak bydlí Datel?

Datel se vysmívá fanouškům?! Youtuber, který prosil o peníze, se teď chlubí luxusním bytem! Lidé mu za to nadávají

reklama