Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Nejhloupější youtuber Datel reaguje na „napadeného“ táborníka! Co se vlastně na táboře stalo?

Datel se vyjádřil ke kauze napadeného kluka. Co za útokem stálo? A jak celou věc komentuje táborník?
Vydáno: 20.07.2017
Proč Datel vlastně napadl táborníka?

O kauze Datla a napadeného táborníka už jste se u nás mohli před časem dočíst. Teď však vyplavala na povrch nová informace, a to video samotné „oběti“, kterým není 13leté dítě, nýbrž 17letý Viktor.

Viktor a jeho kamarád by se rádi stali youtubery, aby jim to však vyšlo, potřebovali pomoc. Nějakou pecku, se kterou by dobyli alespoň ten český internet. No a nenapadlo je nic lepšího, než vyprovokovat youtubera Datla, který je známý pro své často dosti neuvážené chování.

Datlova verze zní, že byl po čas celé své táborní účasti provokován. Vše pak vyvrcholilo ve scéně, kdy si na 17letého spratka konečně vyšlápl. Táborníkova verze je, že si z Datla chtěli udělat jenom srandu (oni bohužel použili jiný výraz, který tady teď nebudeme opakovat). Otázkou tak je, na čí stranu se přikloníte vy. Popravdě řečeno, ani jedna ale není moc chytrá a ani jedna si tak úplně nezaslouží vaši pozornost. Na Datlovo reakční video se teď můžete podívat níže.

 

 

Že to těm dvěma spolu sekne?

VIDEO: Vracejí se k sobě? Bývalý nejslavnější youtube pár LucyPug a GoGo spolu takhle flirtoval před kamerou!

Gabrielle Hecl a její nahá fotka.

GALERIE: Youtuberka Gabrielle Hecl se pochlubila svou NAHOU fotkou! Co všechno na ní ukázala?

Reklama
Článek je zařazen v: video, reakce, napadení, YouTube, Datel, táborník
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama