Nepřehnal to už?
Autor: youtube.com Nepřehnal to už?

VIDEO: Nejtrapnější prank všech dob?! Youtuber Datel nechal unést Jenise a mířit mu na hlavu pistolí. Fanoušci mu za to nadávají

Publikováno: 04.06.2017
Tohle už vážně dost přehnal.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Youtuber Datel je známý svými rádoby vtipnými pranky, kterými už však často překonal únosnou mez. Tentokrát ale tento samozvaný král pranků zase našel své nové dno. Ve svém novém kousku se totiž rozhodl pomstít svému kamarádovi Jenisovi. Zinscenoval tedy vyhrocenou situaci, při níž Jenise s pistolí u hlavy unesli neznámí maskovaní muži. S kuklou na hlavě ho pak dovezli k vodě na nafukací člun, kde na něj společně s Datlem začali házet vajíčka. Opravdu “vtipné“.

Jak bydlí Datel?

Datel se vysmívá fanouškům?! Youtuber, který prosil o peníze, se teď chlubí luxusním bytem! Lidé mu za to nadávají

Jenže zatímco spousta jeho dětských fanoušků mu zase skočila na špek a jeho kousku se smějí, mnozí fanoušci už mu nadávají za to, že tohle zkrátka přehnal. Považují totiž za přehnané, že na Jenisův nedávný prank s pokojem plným nafukovacích balónků, musí reagovat brutálním únosem. A ještě mu to přijde vtipné a zcela normální.

Někteří fanoušci se proto Jenisově vyhroceně reakci vůbec nediví. Objevují se pak samozřejmě také názory, že i tento Datlův prank je jen dalším tvz. fakem a dopředu domluveným divadlem. Něco nám ale říká, že z těchto reakcí si Datel nic nedělá a už pro diváky chystá další rádoby vtipný kousek.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Datel - prank na Jenise

 

Vážně se Datel sešel s kurátorem?

VIDEO: Šok! Youtuber Datel hrál Modrou velrybu a sešel se s kurátorem! Neuvěříte, jak to dopadlo

Youtuber Datel ve filmu

FOTO: Šok! Youtuber Datel bude hvězdou nového českého filmu! U jakého slavného režiséra si zahraje?

reklama