návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

FOTO: Šok! Youtuber Datel bude hvězdou nového českého filmu! U jakého slavného režiséra si zahraje?

Bude z youtubera snad nakonec i filmová hvězda?
Vydáno: 09.05.2017
Youtuber Datel ve filmu
Autor: facebook.com a youtube.com Youtuber Datel ve filmu

Tak tohle jsme opravdu nečekali! Už jsme tak nějak zvyklí, že slavní youtubeři čím dál víc zkouší štěstí na hudebním poli, do filmu se ovšem ještě prakticky žádný z nich nedostal. Výjimku tvoří pouze Jirka Král a Shopaholic Nicol, kteří si zahráli štěky v chystaném snímku Jana Hřebejka. A právě do této skupinky vyvolených se nyní dostal další slavný youtuber, vtipálek Datel!

Internetová hvězda totiž své fanoušky překvapila fotkou, na níž je společně se svým bratrem Matějem vyfocen s oblíbeným režisérem Zdeňkem Troškou. Tím ale překvapení pro fandy rozhodně nekončí. Datel má totiž na sobě hodně divnou paruku a ve statusu přiznává, že jde o kostýmovou zkoušku k režisérovu novému filmu, který brzy začnou natáčet! Podle všeho se pak bude jednat o pohádku Čertoviny, kterou Zdeněk Troška údajně začíná natáčet ke konci května a do kin by se měla dostat na začátku příštího roku.

Že by si v ní Datel s Matějem zahráli právě čerty? To se budeme muset nechat překvapit. Nicméně už teď je zřejmě jasné, že se v pohádce objeví. Datel si ovšem připisuje celkem slušný úspěch, i když se bude zřejmě jednat o menší roli.

Datel a Zdeněk Troška. Foto: Datel a Zdeněk Troška., Foto: facebook.com

Vážně se Datel sešel s kurátorem?

VIDEO: Šok! Youtuber Datel hrál Modrou velrybu a sešel se s kurátorem! Neuvěříte, jak to dopadlo

Jak bydlí Datel?

Datel se vysmívá fanouškům?! Youtuber, který prosil o peníze, se teď chlubí luxusním bytem! Lidé mu za to nadávají

Článek je zařazen v: film , Zdeněk Troška , Datel , youtuber

reklama