Youtuber podal trestní oznámení na Andreje Babiše.
Autor: Facebook.com/MikeJePan Youtuber podal trestní oznámení na Andreje Babiše.

VIDEO: Youtuber MikeJePan chce sejmout Babiše! Podal na něj trestní oznámení. Je ale ještě srandovnější, než když se naváží do policie

Publikováno: 17.08.2017
Internetová hvězdička chce být politikem. Jak hluboko kvůli tomu klesne?
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Známého provokatéra MikeJePan je zase všude plno. Kromě svých klasických provokativních videí se totiž snaží rozjet svou politickou kariéru. Stal se členem strany ODA, které pomáhá i v marketingové kampani. Díky tomu se již potřetí podíval do diskuzního pořadu XTV Luboše Xavera Veselého.

Jak vypadal youtuber ještě před pár lety?

VIDEO: Víte, jak vypadal na MikeJePan na základce? Známý youtuber byl tímto zubatým hubeňourem

Zde se s moderátorem bavil zejména o své politické kariéře a také o tom, co by chtěl v politice změnit. V samotném konci videa se ovšem přiznává k tomu, že dokonce podal trestné oznámení na šéfa hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše! Přesný důvod žaloby zatím nespecifikoval. V rozhovoru však na něj ostře útočil a řekl, že se mu nelíbí například Babišovo údajné ovlivňování médií, která nepíšou pravdu. Ve svém plánovaném videu, které chce brzy vydat, pak dokonce chce nabídnout mustr trestní žaloby, díky níž může Andreje Babiše zažalovat v podstatě každý.

Nabízí se ovšem otázka, zda ještě youtubera bere vůbec někdo vážně a nejedná se jen o další z jeho laciných provokací. Jeho hejtři se pak jeho politickému snažení smějí. Jeden z jeho největších odpůrců Petr Vojnar navíc před pár dny zveřejnil na svém Facebooku video, které dokazuje, že Mikeova rádoby kauza s ukradeným segwayem od městských policistů byla jeho sehranou fraškou, díky níž je nyní mnohým k smíchu. Opravdu mu je jeho jednání ještě někteří baští? A myslíte, že se svým trestním oznámením má šanci uspět?

Na celý rozhovor se můžete podívat zde.

 

Jak si povede v USA?

VIDEO: MikeJePan provokuje hejtry. Chce se stát politikem a hodlá otestovat policisty v Americe! Co na ně chystá?

Tohle už je opravdu moc?

VIDEO: MikeJePan nazpíval děsivý letní song, s kterým chce zbourat hitparády! Nadává v něm Carrie Kirsten a laškuje s prasetem!

reklama