Youtubeři

28. června 2017 14:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: MikeJePan provokuje hejtry. Chce se stát politikem a hodlá otestovat policisty v Americe! Co na ně chystá?

Způsobí snad internetový provokatér skandál mezinárodních rozměrů?

Tak se zdá, že youtuber MikeJePan nebude už postrachem pouze pražských městských policistů, ale také těch amerických. Známý provokatér se totiž po několika měsících domluvil s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým v jeho internetovém pořadu XTV na velmi kontroverzní sázce.

Moderátor mu nabídl, že společně poletí do Spojených států, kde své vtípky a provokace pro změnu vyzkouší na amerických policistech. Mike na tuto nabídku už před pár měsíci kývl. Až nyní si ovšem s moderátorem definitivně plácli a řekli si všechny podrobnosti. Youtuber tak vyrazí do USA, konkrétně Las Vegas, v polovině října, kde nechá auto zaparkované proti předpisům. Uvidí se zkrátka, jak dlouho dokáže svými klasickými řečmi proti americkým policistům obstát.

To ale není vše, o čem MikeJePan tentokrát v pořadu mluvil. Mluvil totiž dokonce o svých ambicích stát se politikem! Už příští rok by pak chtěl za pomoci svých spolupracovníků vstoupit do komunální politiky a bojovat tak proti systému a problémům, jež rád ve svých videích kritizuje. Ostatně na samotných politicích nenechává ve videu nit suchou. Mikea se zkrátka asi jen tak nezbavíme. Co myslíte, dostane od amerických policistů nečekaně drsnou lekci?

Na celý rozhovor se můžete podívat zde.

Sdílejte článek
Štítky policie politika MikeJePan spojené státy americké rozhovor YouTube

Přečtěte si také