MikeJePan klesl na dno! Youtuber si dělá srandu z tragické smrti strážníka. Stal se za to terčem útoků

Tohle už známý provokatér opravdu přehnal.

Internetová hvězda a postrach městských policistů MikeJePan je známý tím, že provokuje muže zákona za každé situace a prakticky nic mu není svaté. Se svým nejnovějším kouskem ale dosáhl svého největšího dna, které jen tak něčím nepřekoná. Na svém Facebooku se totiž vysmíval tragické smrti strážníka městské policie!

K tragickému případu došlo ve středu ráno, kdy byl strážník nalezen mrtev v autě u služebny v pražských Holešovicích. Příčinu smrti vyšetřují kriminalisté, s největší pravděpodobností se ale muž zastřelil. A Mike při té příležitosti ukázal, že se opravdu nechová jako pán. Na Facebook totiž nejdříve napsal status, ve kterém píše, že se jedná o skvělou zprávu hned po ránu. O pár minut později pak přišel s dalším statusem, v němž dodává, že mluvil právě o smrti člena městské policie.

Místo úcty a aspoň špetky slušného chování si ovšem dělá z jeho sebevraždy legraci a otevřeně ji zlehčuje. „Chyba je nejspíše na straně zaměstnavatele, jelikož strážník chodí ročně jen 1x na střelbu a střílí 5 nábojů... To je pak zcela zřejmé, že se zbraní nebude umět zacházet,“ napsal Mike do statusu. Jenže za své neuctivé chování sklidil zaslouženou dávku kritiky. Youtubera začali napadat i jeho vlastní fanoušci a dali mu tak jasně najevo, že tohle prostě přehnal.

Dočkal se i několika sprostých nadávek a slov o tom, že by si ho policie měla konečně pořádně vzít do parády. Podle dalších by měl mít aspoň trošku úcty a myslet na mužovu rodinu. Jenže to youtubera evidentně netrápí a chtěl zase jenom lacině provokovat. O mrtvých by se zkrátka v podobných případech mělo mluvit hlavně dobře a Mike tentokrát hrubě přestřelil. Co si o jeho reakci myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také