Youtubeři

22. března 2017 17:04

redakce Prima Lajk

MikeJePan provokuje hejtry! Chce otestovat policisty v Americe a přiznal, kolik vydělává na YouTube!

Má slavný provokatér díky svým videím opravdu tolik peněz?

Ať se nám to líbí, nebo ne, postrach městských policistů MikeJePan patří mezi nejsledovanější youtubery posledních měsíců a dá se odhadovat, že se známý provokatér doslova topí v penězích. A jak se zdá, jeho jmění mu opravdu budete závidět! V rozhovoru pro internetovou televizi XTV totiž prozradil, že má na svém bankovním účtu přes 4 miliony korun!

Pokud si však myslíte, že většinu peněz vydělal díky svým šíleným videím, budete nejspíš zklamáni. Sám totiž přiznává, že výdělky na YouTube pro něj nejsou taky vysoké, jak by očekával. V listopadu, kdy patřil mezi nejsledovanější internetové hvězdičky, si tak prý vydělal 50–70 tisíc korun, v prosinci to pak bylo 170 tisíc korun. Pro většinu z nás závratná suma, pro Mikea jen vedlejší byznys. Většinu svých peněz si pak podle všeho vydělal na svém podnikání ve firmě Pojištění na pokuty.

Tím ale překvapení v rozhovoru neskončila. Moderátor Luboš Xaver Veselý totiž s jeho přístupem a chováním frajírka příliš nesouhlasil a přišel s nečekanou nabídkou. Nabídl mu, že společně poletí do Spojených států, kde své vtípky a provokace pro změnu vyzkouší na amerických policistech. Myslí si totiž, že proti nim nemá youtuber se svými kousky sebemenší šanci. Mike pak jeho nabídku přijal a v průběhu roku nejspíš společně opravdu vyrazí provokovat tamní policisty. Už teď se nemůžeme dočkat toho, jak moc zde narazí.


Přečtěte si také