Kolik vydělává MikeJePan?
Autor: youtube.com a facebook.com Kolik vydělává MikeJePan?

MikeJePan provokuje hejtry! Chce otestovat policisty v Americe a přiznal, kolik vydělává na YouTube!

Publikováno: 22.03.2017
Má slavný provokatér díky svým videím opravdu tolik peněz?
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Ať se nám to líbí, nebo ne, postrach městských policistů MikeJePan patří mezi nejsledovanější youtubery posledních měsíců a dá se odhadovat, že se známý provokatér doslova topí v penězích. A jak se zdá, jeho jmění mu opravdu budete závidět! V rozhovoru pro internetovou televizi XTV totiž prozradil, že má na svém bankovním účtu přes 4 miliony korun!

Youtubeři vytvořili kolonu.

Tohle už je moc! Youtubeři TVTwixx a MikeJePan zastavili dopravu a způsobili obří kolonu! Proč to udělali?

Pokud si však myslíte, že většinu peněz vydělal díky svým šíleným videím, budete nejspíš zklamáni. Sám totiž přiznává, že výdělky na YouTube pro něj nejsou taky vysoké, jak by očekával. V listopadu, kdy patřil mezi nejsledovanější internetové hvězdičky, si tak prý vydělal 50–70 tisíc korun, v prosinci to pak bylo 170 tisíc korun. Pro většinu z nás závratná suma, pro Mikea jen vedlejší byznys. Většinu svých peněz si pak podle všeho vydělal na svém podnikání ve firmě Pojištění na pokuty.

Tím ale překvapení v rozhovoru neskončila. Moderátor Luboš Xaver Veselý totiž s jeho přístupem a chováním frajírka příliš nesouhlasil a přišel s nečekanou nabídkou. Nabídl mu, že společně poletí do Spojených států, kde své vtípky a provokace pro změnu vyzkouší na amerických policistech. Myslí si totiž, že proti nim nemá youtuber se svými kousky sebemenší šanci. Mike pak jeho nabídku přijal a v průběhu roku nejspíš společně opravdu vyrazí provokovat tamní policisty. Už teď se nemůžeme dočkat toho, jak moc zde narazí.

 

Půjde známý youtuber nakonec do vězení?

MikeJePan skončil u soudu! Jak dopadlo jeho odvolání proti 4 měsícům ve vězení? Skončí nakonec za mřížemi?

Vážně mu tohle máme věřit?

VIDEO: Trapný prank MikeJePan! V převleku policisty drsně unesl youtubera Freescoota! Vážně mu to máme věřit?

reklama