Youtubeři

22. června 2017 11:39

redakce Prima Lajk

VIDEO: Blíží se konec MikeJePan? Youtuber kradl videa Primě i ČT, fanouškům stále lže a zapírá

Tohle myslí internetová hvězdička opravdu vážně?

Youtuberovi a provokatérovi MikeJePan nikdy nebyly skandály a problémy se zákonem cizí, tentokrát si ovšem opravdu pořádně zavařil. V řadě svých videí totiž nelegálně použil záběry či rovnou celé reportáže z pořadů FTV Prima a České televize. U těchto videí měl pak zapnutou monetizaci reklam a na obsahu, který mu nepatří, tak neprávem vydělával.

Kvůli jeho jednání byla ovšem videa zablokována a monetizace jeho kanálu je kvůli těmto problémům momentálně zastavena. Celá situace se pak řeší už i právní cestou a toto jednání může youtuberovi nadělat opravdu velké problémy. A co na to MikeJePan?

Ten ve svém nejnovějším provokativním videu i nadále mlží, celou situaci zlehčuje a pomáhá si také okatými lži. Tvrdí například, že monetizaci kanálu nikdy vypnutou neměl a jako důkaz přikládá obrázek ze svého kanálu z minulého týdne. Co na tom, že od té doby se situace změnila a právě na jeho novém videu bez reklam je jasně vidět, že má monetizaci vypnutou.

MikeJePan pak tvrdí, že má jako vždy pravdu a hodlá vyžadovat náhradu škody. Tím však jeho útoky a lži v celém videu nekončí a Mike se například opře také do pražského magistrátu. Otázka je, zda mu tyto povídačky po jeho nedávném falešném zatčení a všemožných pohádkách ještě vůbec někdo věří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také