VIDEO: Pravda o uvěznění MikeJePan! Youtuber konečně přiznal, že šlo o PODVOD! Jeho trapnému důvodu neuvěříte

Jak známý internetový provokatér vysvětlil svůj podvod s vazbou?

Celý týden žila česká internetová scéna údajným zatčením a vazbou policejního provokatéra MikeJePan. Většině lidí však bylo s přibývajícími dny jasné, že se jedná o podvrh a reklamní trik, jímž chce propagovat svou službu antiEET. Mike a jeho kumpáni se nás ale stále snažili balamutit, a dokonce přišli s dosti pochybnými fotkami, na nichž youtuber vychází z vazební věznice. Nyní je ale celý jeho cirkus u konce. Mike totiž konečně přiznal, že šlo opravdu o podvod!

Důvod jeho falešné vazby pak mnohé hejtry i fanoušky už teď dosti rozesmává. Mike zkrátka chtěl podle svých slov otevřít lidem oči a ukázat jim, co je může čekat za vlády potenciálního příštího premiéra ČR Andreje Babiše. Potvrdilo se zkrátka to, co jsme celou dobu tušili. Jde jen o útok na osobu ministra financí a nepřímou reklamu na youtuberovu službu antiEET.

Mike se pak ve videu, jež má být pro fanoušky dárkem ke 200 tisícům odběratelů, označuje prakticky za spasitele společnosti, co se snaží něco změnit. Co na tom, že většina jeho příznivců, kteří mu tuto pohádku baštili, ještě nejspíš ani nemůže volit. Youtuber pak sice uznává, že jeho forma nebyla úplně nejlepší, i přesto ovšem považuje svůj podvod za úspěch a vysmívá se youtuberské konkurenci, jež projekt označovala jen za reklamu na jeho Pojištění na pokuty. Youtuber ovšem za svůj trik v komentářích stále sklízí spíše nadávky či posměch a mnohé svou politickou agitkou hodně naštval. Co si myslíte vy? Povedl se Mikeovi jeho podvod, nebo je spíš už k smíchu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také