návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtuber Danny z TVTwixx skončil v nemocnici! Co se mu stalo? Může za jeho zranění šílená jízda na motorce?

Vydáno: 01.11.2017
TVTwixx - nemocnice
Autor: youtube.com TVTwixx - nemocnice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Danny Threeman z youtuberské partičky TVTwixx za sebou nemá zrovna nejlepší chvíle a na uplynulé dva týdny zřejmě nebude příliš rád vzpomínat. Známá internetová hvězdička totiž skončila na 14 dní v nemocnici a má mimo jiné zraněné obě ruce! Ostatně, že se Dannymu něco stalo, spekulovali jeho fanoušci už pěkných pár dní. Až ve svém nejnovějším videu šel youtuber konečně s pravdou ven.

Co youtubeři zase provedli?

VIDEO: MikeJePan a TVTwixx si hráli na ochranku v obchodním centru. Reakce lidí a pravé ochranky vás šokují!

Co se mu tedy stalo? To nám Danny prozatím neprozradil. Slibuje, že o celé události a zraněních se rozpovídá v dalším videu a tentokrát nám nabídl pouze “veselé“ historky z nemocnice. Pohled na jeho ruce i dvoutýdenní pobyt v nemocnici ovšem naznačují, že se opravdu nejednalo o nic příjemného. Sám Dannyho ve videu přiznává, že pro něj pobyt v nemocnici nebyl vůbec jednoduchý a ani teď ještě není v nejlepší kondici.

Začínají se pak šířit spekulace, že za jeho zranění může nehoda na jeho milované motorce, při níž Danny podle některých nezvládl vysokou rychlost. Uvidíme, zda Danny tyto informace potvrdí, nebo za jeho zraněními stojí úplně něco jiného. Jeho fanoušci jsou však už určitě rádi, že je Danny už z nejhoršího venku.

VIDEO: TVTwixx - Danny v nemocnici

 

 

TVTwixx a MikeJePan v opuštěné škole.

VIDEO: Skandál! MikeJePan a TVTwixx se vloupali do opuštěné školy, v které zabíjel sériový vrah. Chtěli z ní ukrást…

Opravdu Dannyho z TVTwixx vykradli?

VIDEO: Šok! Dannyho z TVTwixx vykradli a zloděje zachytila kamera! Nejde ale o další youtuberův podvod?