Youtubeři

1. listopadu 2017 15:58

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Danny z TVTwixx skončil v nemocnici! Co se mu stalo? Může za jeho zranění šílená jízda na motorce?

VIDEO: Youtuber Danny z TVTwixx skončil v nemocnici! Co se mu stalo? Může za jeho zranění šílená jízda na motorce?

Danny Threeman z youtuberské partičky TVTwixx za sebou nemá zrovna nejlepší chvíle a na uplynulé dva týdny zřejmě nebude příliš rád vzpomínat. Známá internetová hvězdička totiž skončila na 14 dní v nemocnici a má mimo jiné zraněné obě ruce! Ostatně, že se Dannymu něco stalo, spekulovali jeho fanoušci už pěkných pár dní. Až ve svém nejnovějším videu šel youtuber konečně s pravdou ven.

Co se mu tedy stalo? To nám Danny prozatím neprozradil. Slibuje, že o celé události a zraněních se rozpovídá v dalším videu a tentokrát nám nabídl pouze “veselé“ historky z nemocnice. Pohled na jeho ruce i dvoutýdenní pobyt v nemocnici ovšem naznačují, že se opravdu nejednalo o nic příjemného. Sám Dannyho ve videu přiznává, že pro něj pobyt v nemocnici nebyl vůbec jednoduchý a ani teď ještě není v nejlepší kondici.

Začínají se pak šířit spekulace, že za jeho zranění může nehoda na jeho milované motorce, při níž Danny podle některých nezvládl vysokou rychlost. Uvidíme, zda Danny tyto informace potvrdí, nebo za jeho zraněními stojí úplně něco jiného. Jeho fanoušci jsou však už určitě rádi, že je Danny už z nejhoršího venku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také